FOTOGRAF ŚLUBNY GDYNIA – NAJLEPSZY MOŻLIWY WYBÓR NA WASZ ŚLUB

Fotografia jest dziedziną zajmującą się utrwalaniem chwil. To co wyróżnia dobrego eksperta od wykonywania zdjęć to wrażliwość i umiejętność obserwacji oraz wynikające z tego efekty – naturalne fotografie, uwieczniające prawdziwe emocje. Fotograf Ślubny to wyjątkowa osoba, ponieważ zajmuje się ujmowaniem tego, co najważniejsze. Miłość jest jednym z najpiękniejszych uczuć, które może połączyć dwójkę ludzi. Właśnie z tego powodu to właśnie ten typ fotografii fascynuje mnie najbardziej, zaś realizacja takich zleceń sprawa mi najwięcej satysfakcji.

Podczas wykonywania sesji narzeczeńskiej czy też fotografii podczas ceremonii zaślubin, fotograf ślubny musi wiedzieć na co zwracać uwagę i co umieścić w reportażu. Nieudane zdjęcia ślubne są przykre, zarówno dla Młodej Pary, jak również ich najbliższych. Dobrze wykonany reportaż ślubny pozwala w dowolnej chwili wspominać, nie tylko piękne stroje i wnętrze sali weselnej, ale przede wszystkim klimat, atmosferę i emocje.

fotograf slubny gdynia

To ostatnie jest najważniejszym aspektem, na którym skupiam się w trakcie wykonywania zleceń dla przyszłych małżonków. Marzy Wam się ślub w plenerze? Poszukujecie fotografa wrażliwego na piękno i autentyczność? Jeśli na te pytania odpowiedzieliście twierdząco to znaleźliście się w dobrym miejscu! Przekonajcie się dlaczego to właśnie mi powinniście zlecić wykonanie sesji ślubnej w Gdyni lub okolicy Trójmiasta!

fotograf slubny gdynia

SESJA ŚLUBNA – DLACZEGO JEST WAŻNA DLA PARY MŁODEJ

Sesja ślubna to doskonała okazja do tego, by utrwalić piękno Młodej Pary w nieco bardziej kontrolowanych warunkach. Zdjęcia wykonywane podczas ślubu i wesela mają zupełnie inny charakter, niż prywatna sesja narzeczeńska. Bardzo często wyjątkowy dzień w życiu przyszłych małżonków jest wielkim przeżyciem duchowym i emocjonalnym. Z tego tytułu, Pan i Panna Młoda mogą być zestresowani, a z tego względu – być niejako we własnym świecie.

fotograf slubny gdynia

Sesję zdjęciową tego typu polecam wykonać około tydzień od daty ślubu. Długie odkładanie sesji narzeczeńskiej może spowodować, iż nigdy nie dojdzie ona do skutku. Z tego właśnie powodu doradzam, by na tego typu spotkanie najlepiej umówić się wcześniej, niż później. Warto również mieć na względzie emocje, które towarzyszą Młodej Parze w tygodniu lub dwóch od zaślubin. To wtedy są one najświeższe, a w związku z tym najbardziej autentyczne. Efekty tego typu sesji zdjęciowej powinny być prawdziwe i możliwie jak najbardziej naturalne.

fotograf slubny gdynia

Dzięki odpowiednio wykonanym fotografiom, Państwo Młodzi będą mogli wspominać czas emocjonalnego uniesienia z największą przyjemnością. To właśnie z uwagi na możliwość powrócenia do tamtego momentu, chwil i rozwijającego się pomiędzy dwójką ludzi uczucia, sesje narzeczeńskie należą do jednego z moich ulubionych typów zleceń.

fotograf slubny gdynia

SESJA NARZECZEŃSKA NAD BAŁTYKIEM – DLACZEGO WARTO ?!

Klimat nadmorskich plaż jest wyjątkowy, podobnie jak uczucie wiążące Młodą Parę. Bałtyk w okolicy Gdyni jest doskonałym miejscem na wykonanie klimatycznych zdjęć w otoczeniu natury. Para zakochanych na tle morskich fal, piaszczystej plaży czy na romantycznym molo zawsze prezentuje się znakomicie. Biorąc pod uwagę fakt, iż na sesjach tego typu narzeczeni są przepięknie ubrani i szczęśliwi wzajemną obecnością, morski krajobraz stanowi jedynie tło dla łączącego ich wyjątkowego uczucia.

Chociażby z tego powodu sesja zdjęciowa nad morzem może okazać się najlepszym rozwiązaniem. Choć podobne efekty wizualne można uzyskać podczas sesji ślubnej w górach, morze stanowi niekiedy ciekawszą alternatywę. Wynika to z faktu, iż atrakcyjniejsze pod kątem wizualnym przestrzenie są znacznie łatwiej dostępne, niż górskie szlaki. Warto również podkreślić, iż dla niektórych par to właśnie plaża i szum fal stanowią elementy wspomnień.

Niektóre osoby, które miałem przyjemność fotografować poznały się w jednym z nadmorskich kurortów lub też podczas zachodu słońca na plaży. Powrót do tego samego miejsca jako świeżo upieczeni małżonkowie może więc być źródłem wzruszenia, a podczas wykonywania sesji narzeczeńskiej to właśnie emocje odgrywają najważniejszą rolę.

PLENER ŚLUBNY – W JAKI SPOSÓB GO ORGANIZUJE?!

Bez względu na to czy Młoda Para zdecyduje się na ślub jednostronny, kościelny czy też ograniczą się do podpisania dokumentów w Urzędzie Stanu Cywilnego – reportaż ślubny stanowi dla większości z nich szczególny aspekt. Podobnie prezentuje się kwestia sesji fotograficznej dla nowożeńców, której efekty, są równie silnym źródłem wspomnień, co zdjęcia wykonane podczas wesela czy poprawin. Plener ślubny nad morzem to idealny pomysł nie tylko dla zakochanej pary, ale również dla ich rodziny.

fotograf slubny gdynia

Sesja rodzinna nad morzem może zostać bowiem połączona z fotografowaniem Pana i Panny Młodej. Takie rozwiązanie polecam szczególnie klientom, którzy są silnie związani ze swoimi najbliższymi. Dzięki temu, iż sesja odbywa się innego dnia niż ceremonia i wesele, można się na nią zupełnie inaczej nastawić. Naturalność, swoboda, wzruszenie – to czynniki, na których najbardziej mi zależy podczas realizowania tego rodzaju zleceń.

fotograf slubny gdynia

Sesja narzeczeńska czy plener ślubny wymaga odpowiednich przygotowań. Jako profesjonalista w swojej dziedzinie zawsze pomagam moim klientom w organizacji tego rodzaju wydarzenia. Wiem bowiem z doświadczenia, że dobrze zaplanowana fotografia plenerowa jest nie tylko doskonała pod względem wizualnym, ale przede wszystkim stanowi idealnie uchwycone wspomnienie. O co więc dbam podczas przygotowywania zdjęć tego typu?

fotograf slubny gdynia

Dobra atmosfera – jak wcześniej wspomniałem, naturalność i szczerość moich modeli jest najważniejsza podczas każdych zdjęć – czy to jest kobieca sesja zdjęciowa czy jest to sesja rodzinna. Z tego względu, przed podjęciem zlecenia prowadzę szczegółowe rozmowy z moimi klientami. Dzięki wnikliwemu wywiadowi jestem w stanie nie tylko wskazać najlepsze miejsce, w którym może odbyć się sesja. Wiem również jakie elementy połączyły Państwa Młodych, a w związku z tym co powinno znaleźć się na fotografiach ich przedstawiających. W trakcie naszego spotkania Młodzi czują się doskonale przed obiektywem aparatu, nawet, jeśli nie są przyzwyczajeni do bycia fotografowanymi.

fotograf slubny gdynia

Komfort przede wszystkim – sesja narzeczeńska nie jest tym samym co zdjęcia grupowe na weselu. W przeciwieństwie do zdjęć ślubnych, tutaj narzeczeni lub świeżo upieczeni małżonkowie muszą mieć miejsce do przygotowania. Aby zakochani mogli poczuć się komfortowo, pomagam im znaleźć odpowiednie miejsce, w którym będą mogli przygotować się do zdjęć. Dbam również, aby podczas trwania naszego spotkania bohaterzy fotografii czuli się jak najbardziej swobodnie i wyjątkowo.

Fenomenalna jakość – wykonując reportaż ślubny dokładam wszelkich starań, aby dostarczyć klientowi zdjęcia najwyższej jakości. Podobnie dzieje się w przypadku sesji narzeczeńskich. Dzięki przyjaznej atmosferze oraz moim sugestiom, zakochana para może nie tylko poczuć się wspaniale. Otrzyma również fotografie jedyne w swoim rodzaju – piękne, autentyczne, romantyczne, a równocześnie niebanalne.

fotograf slubny gdynia

SESJA ZDJĘCIOWA – NIE TYLKO NARZECZEŃSKA, ALE I KOBIECA LUB RODZINNA

Fotografowanie osób zakochanych jest jedną z moich największych pasji. Uwielbiam uwieczniać uczucia łączące ze sobą dwójkę ludzi przy pomocy zdjęć. Bez względu na to czy ślub odbywa się w plenerze, kościele, czy też w Urzędzie Stanu Cywilnego to zawsze temu momentowi towarzyszą emocje. Jako zawodowy fotograf do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, ponieważ zdaję sobie sprawę z tego, jak różni są ludzie i jak niecodzienna potrafi być miłość. Z przyjemnością podejmuję się więc kompleksowej obsługi moich klientów, oferując im zarówno sesje narzeczeńską, jak również wykonanie reportażu z przygotowań, ceremonii zaślubin oraz wesela.

fotograf slubny gdynia

Miałem już przyjemność gościć na weselach tradycyjnych, industrialnych, slow wedding czy boho. Kilkukrotnie byłem również fotografem na weselach w stodołach i innych nietypowych miejscach plenerowych. Czerpię wiele satysfakcji z mojej pracy, ponieważ jestem człowiekiem kreatywnym i otwartym na nowe doświadczenia. Najwięcej radości sprawia mi możliwość obserwowania oraz uwieczniania ludzkiego szczęścia. Doskonale zdaję sobie sprawę jak ważną datą jest ślub i wesele. Z tego powodu dokładam wszelkich starań, aby na zdjęciach zatrzymać wspomnienia jego wyjątkowości.

fotograf slubny gdynia

FOTOGRAF ŚLUBNY GDYNIA – ILE TRZEBA ZAPŁACIĆ?!

Wybór odpowiedniego fotografa na wesele czy sesję narzeczeńską nie jest prostym zadaniem. Wynika to z niezliczonej liczby dostępnych specjalistów. Warto jednak podkreślić, iż nie każda osoba ogłaszająca się jako fotograf ślubny zapewni Młodej Parze kompleksowe usługi. To co wyróżnia mnie spośród tysięcy fachowców od ,,łapania” chwil to moje podejście do pracy. Zlecenia wykonuję w pełnym skupieniu, z pełnią wrażliwości oraz empatii. Dlaczego? Ponieważ tylko wówczas uzyskam przepiękne, autentyczne zdjęcia, stanowiące najlepsze źródło wspomnień.

fotograf slubny gdynia

Wielu przyszłych małżonków zastanawia się ile kosztuje fotograf ślubny. Trudno mi udzielić jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Ostateczna cena wykonania usług zależy bowiem od ich ilości oraz zaangażowania, na które muszę się przygotować. Warto jednak pamiętać, iż ślub i wesele stanowi najważniejszy dzień w życiu Młodej Pary. Warto więc skorzystać z usług profesjonalnego fotografa, który zapewni Wam nie tylko estetyczne zdjęcia, ale przede wszystkim bezcenne źródło wspomnień.