W fotografii chodzi o prawdziwe chwile

Prawdziwe chwile tworzą ludzie. To najbardziej pożądany przeze mnie element, który jest głównym tematem moich zdjęć oraz wszystkie towarzyszące im emocje, dynamika czy też klimat, który odzwierciedla miejsce i otoczenie w ich najważniejszym dniu oraz dekoracje, które współgrają ze motywem przewodnim. Na moich zdjęciach nie brakuje wieloplanowości oraz szczerości, gdyż są one podstawowym stylem mojej pracy.

Fotografia ślubna opowiadająca o Was, uczuciach i emocjach

… bo w dniu ślubu najważniejsi jesteście Wy…

Reportaż Ślubny

OFERTA ŚLUBNA REPORTAŻU DLA WYMAGAJĄCYCH

Reportaż z dnia Waszego ślubu. Oferta ślubna obejmuje 12 godzin pracy, które zaczynamy od przygotowań, a kończymy o 00:30. Oferta zawiera również sesję plenerową w dniu ślubu, która trwa do 30 minut. Wybierając tą opcję, otrzymacie Wasze wspomnienia na zdjęciach najwyższej jakości, które przetrwają dla przyszłych pokoleń.

Każda para otrzyma co najmniej 350 zdjęć po autorskiej obróbce zapisanych na pendrive. Otrzymacie również zdjęcia  w galerii internetowej chronionej hasłem. Można ją udostępnić rodzinie i znajomym w mediach społecznościowych oraz e-mail. Jako coś analogowego Wasze zdjęcia znajdą się w fotoksiążce zawierającej 60 stron formatu 28 x 21.

Sprawdź dostępność

Plener Ślubny

OFERTA PLENERU ŚLUBNEGO DLA PRAGNĄCYCH PRZYGÓD

Sesja ślubna organizowana innego dnia, niż dzień Waszego ślubu. Oferta obejmuje do 4 godzin pracy w 1-2 lokalizacjach zdjęciowych (do 50km). Gwarantuje minimum 40 zdjęć po autorskiej obróbce. Otrzymacie je w galerii internetowej chronionej hasłem. Można ją udostępnić rodzinie i znajomym. Po oddaniu zdjęć istnieje możliwość zakupu spersonalizowanych dla Was fotoksiążek lub odbitek czy druków wielkoformatowych.

Polecam również wyjazdowy plener ślubny, który w pełni dla Was zorganizuję. Zajmuje się również wszystkimi szczegółami odnośnie całego wyjazdu. Plener Ślubny zrobiłem między innymi w Gdyni Orłowo, Tatrach, Rzymie, Kornwalii, Dolomitach czy Wenecji. Zapraszam Was do kontaktu w celu ustalenia indywidualnej oferty.

Sprawdź dostępność

Sesja Zdjęciowa

OFERTA SESJI ZDJĘCIOWEJ DLA PRAGNĄCYCH ULOTNYCH CHWIL ZATRZYMANYCH W KADRACH

Sesja Zdjęciowa organizowana przed Waszym ślubem lub robiona w każdy zwyczajny dzień. Oferta sesji obejmuje 1-2 lokalizacje zdjęciowe oraz około 2 godzin pracy. Po sesji otrzymacie minimum 40 najwyższej jakości zdjęć po autorskiej obróbce. Zdjęcia dostarczę Wam na pendrive oraz w galerii internetowej. Będzie ona chroniona hasłem, którą będzie można udostępnić rodzinie i znajomym.

Po oddaniu zdjęć istnieje możliwość zakupu spersonalizowanych dla Was fotoksiążek. Jeżeli bylibyście zainteresowani to organizuję również zagraniczne sesje. Sesje zdjęciowe zrobiłem między innymi w Karkonoszach, Bawarii, Norwegii czy w Polskich górach. Zapraszam do kontaktu w celu ustalenia indywidualnej oferty dla Was.

Sprawdź dostępność

Do Kogo Jest Skierowana Oferta Ślubna?

Oferta ślubna skierowana jest do każdej osoby, która kocha być na zdjęciach. Jeżeli aparat Cię lubi, z fotografem masz dobre flow to nie ma wyjścia – musisz mieć zdjęcia, którymi będziesz się zachwycać przez lata. Oferta ślubna również jest skierowana do par poszukujących niekonwencjonalnego spojrzenia na fotografie ślubne ponieważ u mnie na próżno szukać zdjęć pozowanych i sztucznie wyglądających. Na tym polega nie tylko reportaż ślubny, ale i sesje zdjęciowe w plenerze czy sesje ślubne. Jest to autentyczne a przy tym bardzo szczere.

oferta ślubna

Na co dzień mieszkam w Szczecinie, ale fotografuję w całej Polsce. Ceremonia ślubna w ogrodzie, ślub w ogrodzie, cywilny w urzędzie czy kościelny – Nie ważne jest gdzie. Najważniejsze jest to, że mogę uchwycić uczucie/chemię, która jest między Wami. Robię zdjęcia ślubne zarówno na rustykalnych weselach w folwarkach, stodołach, weselach eleganckich w stylu glamour czy weselach w stylu DIY. Nie ma znaczenia w jakim miejscu fotografuję, ponieważ tak jak pisałem wyżej. Najważniejsi jesteście Wy, ponieważ Wy będziecie na dych zdjęciach. Dekoracje ślubne, zespół na wesele czy organizatorka ślubów to tylko dodatku. Pamiętajcie o tym.

Poniżej znajdziecie kilka moich ulubionych reportaży ślubnych o różnej stylistyce.  Może któryś przypadnie Wam do gustu i moja oferta ślubna będzie dla Was idealna pod każdym względem? Przekonajcie się sami !