MENU

NATALIA & RADEK | SESJA ŚLUBNA W TATRACH

Bywacie często w górach i wyczekujecie magicznego wschodu i zachodu słońca? Mam 800 km ze Szczecina a i tak w naszych Tatrach bywam bardzo często aby zrobić plener ślubny w Tatrach lub okolicy Zakopanego. Zawsze marzę, aby pogoda na plenerze nam dopisała i tak było i tym razem.

SESJA ŚLUBNA W TATRACH? IDEALNE MIEJSCE NA PAMIĄTKĘ ŻYCIA

Ciepło, bezchmurne niebo a do tego piękny wschód i zachód, ale nie zawsze tak było. Pamiętacie sesję robioną prawie 3 lata temu? Romka i Szymon nie mieli słońca a przypomnę Wam co wtedy zrobiliśmy – kliknijcie tu oraz tu.  Natalia & Radek nie wybrali przypadkowo Tatr na swój plener ślubny, ponieważ bardzo uwielbiają górskie wędrówki. W tym dniu zrobiliśmy sami 16 km co było już niezłym wyczynem a podczas tego dnia jeszcze zrobiliśmy Ich plener ślubny. Na sporym zmęczeniu w palącym słońcu, z mocno bolącymi nogami, ale za to z cudownymi widokami. Wszystko jest nie ważne ! Ważni są Oni czyli Natalia & Radek – bohaterowie tej sesji.

Chcecie zobaczyć tą magiczną podróżna drugi koniec Polski?
Zapraszam do oglądania !

tatry sesja ślubna zakopane sesja ślubna zakopane plener ślubny w tatrach sesja ślubna zakopane sesja ślubna zakopane fotograf zakopane fotograf zakopane fotograf zakopane fotograf zakopane fotograf zakopane sesja ślubna w górach sesja ślubna w górach sesja ślubna w górach sesja ślubna w górach sesja ślubna w górach sesja ślubna w górach sesja ślubna w górach sesja ślubna w górach sesja ślubna w górach sesja ślubna w tatrach sesja ślubna w tatrach sesja ślubna w tatrach sesja ślubna w tatrach sesja ślubna w tatrach sesja ślubna w tatrach plener ślubny w tatrach plener ślubny w tatrach sesja ślubna w tatrach sesja ślubna w tatrach plener ślubny w zakopanem plener ślubny w zakopanem plener ślubny w zakopanem plener ślubny w zakopanem plener ślubny w zakopanem plener ślubny w tatrach sesja ślubna w tatrach

Komentarz

ach te szerokie kadry, super światło 🙂

Ależ Ci zaświeciło… Pięknie

Pięknie wykorzystałeś to światełko !

Jakimi szkiełkami obleciałeś ten plenerek 🙂

جلسة جميلة ، وأنا معجب بحساسية وشعور الجماليات. أنا أهنئ وانتظر المزيد!

Ładnie światełko zaświeciło

świetnie wykorzystałeś warunki. Pełna profesja.

Piękne światło ❤️❤️❤️

Ależ pięknie! Pogoda dopisała, para bardzo zmysłowa, wyszło super!

Super 😀 Mega , Brawo Ty!

Dodaj Komentarz

ZAMKNIJ MENU