NATALIA & RADEK | SESJA ŚLUBNA W TATRACH

Bywacie często w górach i wyczekujecie magicznego wschodu i zachodu słońca? Mam 800 km ze Szczecina a i tak w naszych Tatrach bywam bardzo często aby zrobić plener ślubny w Tatrach lub okolicy Zakopanego. Zawsze marzę, aby pogoda na plenerze nam dopisała i tak było i tym razem.

SESJA ŚLUBNA W TATRACH? IDEALNE MIEJSCE NA PAMIĄTKĘ ŻYCIA

Ciepło, bezchmurne niebo a do tego piękny wschód i zachód, ale nie zawsze tak było. Pamiętacie sesję robioną prawie 3 lata temu? Romka i Szymon nie mieli słońca a przypomnę Wam co wtedy zrobiliśmy – kliknijcie tu oraz tu.  Natalia & Radek nie wybrali przypadkowo Tatr na swój plener ślubny, ponieważ bardzo uwielbiają górskie wędrówki. W tym dniu zrobiliśmy sami 16 km co było już niezłym wyczynem a podczas tego dnia jeszcze zrobiliśmy Ich plener ślubny. Na sporym zmęczeniu w palącym słońcu, z mocno bolącymi nogami, ale za to z cudownymi widokami. Wszystko jest nie ważne ! Ważni są Oni czyli Natalia & Radek – bohaterowie tej sesji.

Chcecie zobaczyć tą magiczną podróżna drugi koniec Polski?
Zapraszam do oglądania !

sesja ślubna zakopanesesja ślubna zakopanesesja ślubna zakopaneplener ślubny w tatrachsesja ślubna zakopanesesja ślubna zakopanefotograf ślubny zakopanefotograf ślubny zakopanefotograf ślubny zakopanefotograf ślubny zakopanefotograf ślubny zakopanesesja ślubna w górachsesja ślubna w górachsesja ślubna w górachsesja ślubna w górachsesja ślubna w górachsesja ślubna w górachsesja ślubna w górachsesja ślubna w górachsesja ślubna w górachsesja ślubna w tatrachsesja ślubna w tatrachsesja ślubna w tatrachsesja ślubna w tatrachsesja ślubna w tatrachsesja ślubna w tatrachplener ślubny w tatrachsesja ślubna w tatrachsesja ślubna w tatrachplener ślubny w zakopanemplener ślubny w zakopanemplener ślubny w zakopanemplener ślubny w zakopanemplener ślubny w zakopanemplener ślubny w tatrachsesja ślubna w tatrach