MENU

O Mnie...

Czyli kilka słów o...

lm foto

Zawsze się pisze trudno o sobie… Wolałbym, gdyby to przyjaciele o mnie napisali – było by bardziej szczerze, ale że jest to mój świat…. spróbuję Wam się przedstawić w najlepszy sposób, abyście trochę mnie poznali.

Szczęśliwy mąż Kasi (znanej także jako Piratka lub Popi) oraz posiadacz cudownego kota Jointa. Razem tworzymy “zgraną, rodzinną paczkę” a ja we własnej osobie od kilku dobrych lat zajmuję się fotografią. Na co dzień mieszkam w Szczecinie, ale nie przeszkadza mi to pracować na terenie całej Polski czy Europy lub na innych kontynentach

Czego szukam na zdjęciach? Ludzi… jest to najbardziej pożądany przeze mnie  element, który jest głównym tematem moich zdjęć, ale czego jeszcze? Emocji, których nie boicie pokazać się w życiu codziennym. Dynamiki, którą pokazujecie na zabawie weselnej czy innych moich reportażach. Klimat, który odzwierciedla miejsce i otoczenie w najważniejszym dla Was dniu oraz dekoracje, które współgrają ze motywem przewodnim. Jest oczywiście tego więcej, ale gdybym miał swoją fotografię opisać w kilku słowach były by to:
Dynamika, Wieloplanowość, Emocje, Szczerość, Realizm
Myślę, że one najbardziej wpisują się w mój styl fotografii.

Ale czy zdjęcia to wszystko? Nie ! – czym jeszcze się zajmuję, co uwielbiam robić w wolnym czasie?

Słucham dużo ciężkiej muzyki – jestem “fanem” zespołu Iron Maiden, lecz nie mówię „nie” innym gatunkom. Dużo czasu w wolnych chwilach spędzam w kuchni. Uwielbiam eksperymentować, szukać nowych smaków a w ostatnich miesiącach mam zajawkę na… Sushi ! To jest jak narkotyk – raz spróbujesz i nie przejdziesz obok obojętnie. Co jeszcze? Dużo spaceruje w samotności, uwielbiam jeździć pociągami oraz latać samolotami czyli… Dużo podróżować – zwiedzać różne zakątki świata.

Co bym mógł jeszcze napisać o sobie? Sam nie wiem…
To chyba taki telegraficzny skrót a jeżeli byście chcieli mnie bliżej poznać to kawa, herbata, ciasteczko – zawsze mile widziane, jeżeli mam wolny czas.
Chcecie zobaczyć moje inne prace, pełne materiały ślubne oraz ostatnie realizacje? Zapraszam na swojego bloga oraz instagrama lub facebooka. Tam też zobaczysz, jak pracuję od „kuchni”.

Jeżeli Wam mało… Zawsze możecie napisać do mnie ! Chętnie odpowiem na Wasze pytania.
Twórzmy razem Waszą historię” 

o mnie

ZAMKNIJ MENU