MENU

ANETA & BARTEK – SESJA NARZECZEŃSKA W RZYMIE | WIECZNE MIASTO

Pisanie na bloga sprawia mi zawsze problem, bo co mogę odkrywczego napisać, ale dzisiaj mnie natchnęło do zacytowania pewnego utworu sprzed lat:

“Było ciepłe lato, choć czasem padało,
Dużo wina się piło i mało się spało
Tak zaczęła się wakacyjna przygoda
On był jeszcze młody i ona była młoda…”

Tekst ten oczywiście wiele lat temu śpiewał zespół Łzy, ale tekst ten idealnie pasuje do Anety & Bartka, którzy zabrali się ze mną do Rzymu-Wiecznego miasta, gdzie wino leje się litrami, espresso o poranku to normalna sprawa a pizza i makarony nigdzie nie smakują lepiej niż na żydowskiej dzielnicy Trastevere.

SESJA NARZECZEŃSKA W RZYMIE O WSCHODZIE SŁOŃCA

Sesja narzeczeńska w Rzymie powinna rozpocząć się o wschodzie słońca. Dlaczego? Ponieważ było bardzo gorąco a plener zaczęliśmy przecież o 5:30. Kto by pomyślał, że o tej porze już będzie ok. 25 stopni, a to był dopiero początek upalnego dnia. Na szczęście nie na marne wstawanie było 4:30, bo widoki o poranku w tym mieście są po prostu przecudowne. Chyba mógłbym wstawać codziennie w tym mieście i patrzeć jak miasto budzi się do życia. Czy warto pojechać do Rzymu nie tylko na wakacje, ale i na sesję ślubną lub narzeczeńska?

Zdecydowanie warto,  bo wąskie uliczki czy place odkrywają piękno tej stolicy Europy. Oczywiście ulice to nie wszystko, bo Rzym to przecież niezliczona ilość atrakcji. Koloseum, schody hiszpańskie, fontanna Di Trevi, Forum Romanum czy Watykan to tylko część z nich. W mieście tym zwyczajnie nie ma czasu na nudę !

Można się tak rozpisywać i rozpisywać, ale chyba czas zaprosić Was do czerwcowej, słonecznej Italii i pokazania Wam jak Aneta & Bartek poradzili sobie po drugiej stronie obiektywu.

koloseum koloseum koloseum koloseumsesja narzeczeńska rzymsesja narzeczeńska w rzymie sesja narzeczeńska rzym sesja narzeczeńska rzym sesja narzeczeńska rzym sesja narzeczeńska rzymsesja narzeczeńska rzym sesja narzeczeńska rzym sesja narzeczeńska rzym sesja narzeczeńska rzymsesja narzeczeńska rzym sesja narzeczeńska w rzymie

Jeżeli chcesz zobaczyć inny plener w mieście kliknij —>Tu

Komentarz

Klimatycznie, odważnie, z pomysłem. Rewelacyjnie się ogląda. Gratuluję!

” jak ty mnie zaimponowałeś w tej chwili” – brawo – odważnie i bez kompromisów !

Dla mnie Rzym to arcytrudne miejsce do fotografowania – brawo za realizację i konwencję – świetnie się bronią w tym miejscu!

Bardzo bardzo bardzo dobra sesja! Klimat miasta, światło, kolor, wszystko pięknie gra!

Tak! Tak! Tak! Tak powinien wyglądać street! Gratulacje

Bardzo ładna i przyjemna sesja, aż chciałoby się wygrzać w takim przyjemnym słońcu.

Bardzo w klimacie. Dałeś radę niewątpliwie. I lekkie to i z pomysłem. Brawo!

Ogień!!! Byłem raz w Rzymie i szczerze to oddałeś ducha miasta w 100%

Idealnie wywarzone, tonalnie i emocjonalnie, okraszone super światełkiem. Przeplecione z kadrami z życia miasta które oddają panujący klimat i na szczęście nie przyduszają, pokazując jakby ospały Rzym, można rzec Rzym poddał się miłosnej historii i bardzo wyciszył.
Super robota ziomuś 🙂

Dodaj Komentarz

ZAMKNIJ MENU