ANETA & BARTEK – SESJA NARZECZEŃSKA W RZYMIE | WIECZNE MIASTO

Pisanie na bloga sprawia mi zawsze problem, bo co mogę odkrywczego napisać, ale dzisiaj mnie natchnęło do zacytowania pewnego utworu sprzed lat:

“Było ciepłe lato, choć czasem padało,
Dużo wina się piło i mało się spało
Tak zaczęła się wakacyjna przygoda
On był jeszcze młody i ona była młoda…”

Tekst ten oczywiście wiele lat temu śpiewał zespół Łzy, ale tekst ten idealnie pasuje do Anety & Bartka, którzy zabrali się ze mną do Rzymu-Wiecznego miasta, gdzie wino leje się litrami, espresso o poranku to normalna sprawa a pizza i makarony nigdzie nie smakują lepiej niż na żydowskiej dzielnicy Trastevere.

SESJA NARZECZEŃSKA W RZYMIE O WSCHODZIE SŁOŃCA

Sesja narzeczeńska w Rzymie powinna rozpocząć się o wschodzie słońca. Dlaczego? Ponieważ było bardzo gorąco a plener zaczęliśmy przecież o 5:30. Kto by pomyślał, że o tej porze już będzie ok. 25 stopni, a to był dopiero początek upalnego dnia. Na szczęście nie na marne wstawanie było 4:30, bo widoki o poranku w tym mieście są po prostu przecudowne. Chyba mógłbym wstawać codziennie w tym mieście i patrzeć jak miasto budzi się do życia. Czy warto pojechać do Rzymu nie tylko na wakacje, ale i na sesję ślubną lub narzeczeńska?

Zdecydowanie warto,  bo wąskie uliczki czy place odkrywają piękno tej stolicy Europy. Oczywiście ulice to nie wszystko, bo Rzym to przecież niezliczona ilość atrakcji. Koloseum, schody hiszpańskie, fontanna Di Trevi, Forum Romanum czy Watykan to tylko część z nich. W mieście tym zwyczajnie nie ma czasu na nudę !

Można się tak rozpisywać i rozpisywać, ale chyba czas zaprosić Was do czerwcowej, słonecznej Italii i pokazania Wam jak Aneta & Bartek poradzili sobie po drugiej stronie obiektywu.

sesja narzeczeńska zagranicą sesja narzeczeńska zagranicą sesja narzeczeńska zagranicą sesja narzeczeńska w rzymiesesja narzeczeńska w rzymiesesja narzeczeńska w rzymiesesja narzeczeńska w rzymie sesja narzeczeńska w rzymie sesja ślubna zagranicą sesja ślubna zagranicą sesja ślubna zagranicąsesja ślubna zagranicą sesja ślubna zagranicą sesja ślubna zagranicą sesja zdjęciowa zagranicąsesja zdjęciowa zagranicąsesja zdjęciowa zagranicąsesja zdjęciowa zagranicąsesja zdjęciowa zagranicą sesja zdjęciowa zagranicą zdjęcia ślubne we włoszechzdjęcia ślubne we włoszech zdjęcia ślubne we włoszech zdjęcia ślubne we włoszech zdjęcia ślubne we włoszech plener ślubny zagranicą plener ślubny zagranicą plener ślubny zagranicą plener ślubny zagranicą sesja narzeczeńska w rzymie

Jeżeli chcesz zobaczyć inny plener w mieście kliknij —>Tu

Fotografia opowiadająca o Was

Porozmawiajmy

Crafted by ROBAK