MENU

JOANNA & PIOTR | SESJA NARZECZEŃSKA W OPUSZCZONEJ ŻWIROWNI

Pierwszy wpis w 2019 roku przypadł dla Joanny & Piotra. Ich sesja narzeczeńska w opuszczonej żwirowni pod Szczecinem była zaplanowana jakiś czas temu, i nie był to pełen spontan. Sesja zaplanowaliśmy stosunkowo dawno, ale jak to wiadome w Polsce z pogodą bywa różnie a szczególnie w kwietniu i maju. Na szczęście pogoda się poprawiła bo kilka dni wcześniej było chłodniej i deszczowo. Dodatkowo tego dnia również trafiliśmy idealnie w piękny zachód słońca. Czy można było lepiej sobie to zaplanować?!

SESJA NARZECZEŃSKA W OPUSZCZONEJ ŻWIROWNI? DLACZEGO NIE !

Cisza, spokój, bez natłoku ludzi mogliśmy się skupić wyłącznie na sobie, emocjach, ulotnych chwilach oraz cieszyć się wyłącznie sobą. Głównym tematem tej sesji było światło oraz zachód słońca, a czy udało się to w 100% zrealizować? Jak najbardziej ! Dlatego zapraszam Was do opowieści o Joannie & Piotrze zamkniętej w 40 zdjęciach !

sesja narzeczeńska szczecin sesja narzeczeńska szczecin sesja narzeczeńska szczecin sesja narzeczeńska szczecin sesja narzeczeńska szczecin sesja narzeczeńska szczecin sesja narzeczeńska szczecin sesja narzeczeńska szczecin sesja narzeczeńska szczecin fotograf szczecin fotograf szczecin fotograf szczecin fotograf szczecin fotograf szczecin fotograf szczecin fotograf szczecin fotograf szczecin fotograf szczecin fotograf szczecin sesja w opuszczonej żwirowni szczecin sesja w opuszczonej żwirowni szczecin sesja w opuszczonej żwirowni szczecin sesja w opuszczonej żwirowni szczecin sesja w opuszczonej żwirowni szczecin sesja w opuszczonej żwirowni szczecin sesja w opuszczonej żwirowni szczecin sesja w opuszczonej żwirowni szczecin sesja w opuszczonej żwirowni szczecin sesja o zachodzie słońca szczecin sesja o zachodzie słońca szczecin sesja o zachodzie słońca szczecin sesja o zachodzie słońca szczecin sesja o zachodzie słońca szczecin sesja o zachodzie słońca szczecin

Jeżeli chcesz zobaczyć inną sesję narzeczeńską kliknij —-> Tu

Komentarz

Genialne światło! Samo w sobie już robi klimat

Piękna sesja z mnóstwem emocji, a to wszystko dopełnia to światło… 🙂 Szacuneczek!

Bardzo na tak. Są emocje, jest miłość, sa świetne close-y. Brawo.

Świetne klimatyczne zestawienie
kolorki bardzo na plus
pozdro

Dodaj Komentarz

ZAMKNIJ MENU