MENU

MARTA & PAWEŁ | HACJENDA DOLINA ŻAB | RUSTYKALNE WESELE W STODOLE

Tym razem moja podróż zesłała mnie na południe Polski a dokładniej w okolice Dolnego Śląska. Jechałem w nieznane, ponieważ ani razu nie byłem w tych pięknych okolicach, szczególnie na robocie. Podróż z niespodzianką, bo… pierwszy raz zrobię wesele w klimatycznej stodole z prawdziwego zdarzenia ! Tak tak dobrze czytacie. Hacjenda Dolina Żab, bo o tym miejscu mowa skradła moje serce już na dzień dobry. Położona na południowy wschód od Wrocławia wśród łąk i lasów cieszy oko. Skąd nazwa? Otóż w pobliżu jest kilka mniejszych oczek wodnych, w których osiedliło się mnóstwo żab. Po zmroku ich rechot jest słyszany w całej okolicy co niewątpliwie nadaje uroku temu miejscu.

WZRUSZAJĄCA CEREMONIA W ZABYTKOWYM KOŚCIELE

Marzeniem Marty & Pawła (szczególnie Marty ! ) było wesela na łonie natury. Stodoła, którą znaleźli, była idealnym miejscem na Ich wymarzoną imprezę. Przestrzeń do odpoczynku, zabawy oraz relaksu wśród sielskiego klimatu daleko od miastowego zgiełku. Intensywnie spędzony czas z rodziną i przyjaciółmi podczas przygotowań pokazał, jak szybko może uciec czas kilkadziesiąt minut przed ceremonią. W pełnej radości oraz delikatnym stresie udaliśmy się do pobliskiego kościoła, w którym zebrali się goście, aby usłyszeć sakramentalne tak. Sama ceremonia… aby na każdym weselu było tyle łez i śmiechu co na tej uroczystości.

HACJENDA DOLINA ŻAB – WYMARZONE WESELE W RUSTYKALNYM STYLU

Nie czekając długo przed kościołem udaliśmy się do hacjendy. Zaznaczę ważną rzecz, bo Marta poświęciła swój czas cenny, aby stworzyć dekorację na sali oraz w kościele. Ja nie mam pojęcia jak znalazła na to wszystko czas będąc w całym stresie ślubnym a dodatkowo milion spraw na głowie. Wiem tylko tyle, że wyszło jej to genialnie, zresztą zobaczycie sami poniżej.

Hacjenda dolina żab to sielskie miejsce z elementami naturalnymi. Spotkacie tu mnóstwo zwierząt czy stałych dekoracji w stylu rustykalnym. a, a ja byłem i w sumie do dzisiaj jestem szczęśliwy razem z nimi. Uczestniczenie na takim weselu to zdecydowanie sama przyjemność ! Co można napisać o samej zabawie? Chyba najłatwiej napisać, że trwała do białego rana. Rozmowy na beli słomy, karmienie miejscowych osiołków przez dzieci czy spacery po polach. Te i inne gry oraz zabawy urozmaiciły czas spędzony razem z Martą & Pawłem.

Chciałoby się powiedzieć chwilo trwaj wiecznie”, bo przecież spełniło się marzenie Marty & Pawła o sielskim klimacie wesela. A zdecydowanie ta organizacja eventu im się udała i mam nadzieję, że takie wesela będą o wiele częściej podczas mojej pracy.

Koniec przynudzania ! Zapraszam do oglądania !

Miejsce: Hacjenda Dolina Żab
Dekoracje: Blue Botanics
Zespół: PaniPanowie
Suknia: Atelier Grażyna Sadowska
Garnitur: Baldessarini
Słodki Stół: Słodki Bzik
Film: Fabryka Kreatywna

wesele rustykalnewesele rustykalnewesele rustykalnewesele rustykalnewesele rustykalnewesele rustykalnewesele rustykalnewesele rustykalnewesele rustykalnewesele rustykalnewesele rustykalnewesele w stodolewesele w stodole wesele w stodole wesele w stodole wesele w stodole wesele w stodole wesele w stodolewesele w stodolewesele w stodolewesele w stodole wesele w stylu rustykalnym wesele w stylu rustykalnym wesele w stylu rustykalnym wesele w stylu rustykalnym wesele w stylu rustykalnym wesele w stylu rustykalnymwesele w stylu rustykalnymwesele w stylu rustykalnymwesele w stylu rustykalnymwesele w stylu rustykalnymwesele w stylu rustykalnym wesele w stylu rustykalnymwesele w stylu rustykalnymwesele w stylu rustykalnymwesele w stylu rustykalnymwesele w stylu rustykalnym wesele w stylu rustykalnymwesele w stylu rustykalnymwesele w stylu rustykalnymwesele w stylu rustykalnym wesele w stylu rustykalnym wesele w stylu rustykalnym wesele w stylu rustykalnym wesele w stylu rustykalnymwesele w stylu rustykalnym hacjenda dolina żab hacjenda dolina żabfotograf ślubny wrocławHacjenda dolina żabhacjenda dolina żabhacjenda dolina żabhacjenda dolina żabHacjenda dolina żab Hacjenda dolina żabHacjenda dolina żab Hacjenda dolina żab Hacjenda dolina żabHacjenda dolina żab Hacjenda dolina żab Hacjenda dolina żabHacjenda dolina żabHacjenda dolina żabHacjenda dolina żabHacjenda dolina żabHacjenda dolina żabHacjenda dolina żabHacjenda dolina żabHacjenda dolina żabHacjenda dolina żabHacjenda dolina żabHacjenda dolina żabHacjenda dolina żabHacjenda dolina żabHacjenda dolina żabHacjenda dolina żabHacjenda dolina żabHacjenda dolina żabHacjenda dolina żabrustykalne wesele w stodolerustykalne wesele w stodolerustykalne wesele w stodolerustykalne wesele w stodolerustykalne wesele w stodolerustykalne wesele w stodolerustykalne wesele w stodolerustykalne wesele w stodole rustykalne wesele w stodolerustykalne wesele w stodolerustykalne wesele w stodole rustykalne wesele w stodole rustykalne wesele w stodolerustykalne wesele w stodolerustykalne wesele w stodolerustykalne wesele w stodole rustykalne wesele w stodole rustykalne wesele w stodole rustykalne wesele w stodole rustykalne wesele w stodole rustykalne wesele w stodolerustykalne wesele w stodolerustykalne wesele w stodolerustykalne wesele w stodole rustykalne wesele w stodole rustykalne wesele w stodolerustykalne wesele w stodolerustykalne wesele w stodole

Jeżeli chcesz zobaczyć inne wesele w stodole kliknij ——> Tu

Komentarz

Super zdjęcia! Bardzo reportażowo.

Co za wspaniałe miejsce na ślub i wesele! Przepiękne zdjęcia 🙂

Piękne zdjęcia! A styl rustykalny zdecydowanie do mnie przemawia 🙂

Moje zdanie kolego już znasz :P, ale jeszcze raz powtórzę zajebista robota, super kadry i cały czas utrzymany mocny klimat, gratki !!!

Super, że potrafisz być blisko ludzi – odważnie i uważnie – lubię to!

Przyjemnie się ogląda
oby więcej takich wpisów

Dobrze, treściwie i w tempo. Nie idzie się tu nudzić. Dobry wpis Łukasz!

Ale to dobre 🙂 dużo klatek, o których pisze Piotr że mają ukryte to coś w sobie i trzeba się skupić na zdjeciu a nie raz dwa 😉 dla mnie bomba

Bardzo podoba mi się intryga w zdjęciach ukryta. Chce się dłużej na nie patrzeć aby odnajdywać drugie dno. Świetnie ułożone i jeszcze lepiej sfotografowane. Gratki Luc.

Kolejny materiał, który wciąga i nie chce puścić. Trzeba zobaczyć !

było cudownie <3 dziękujemy za piękne zdjęcia :**

Dodaj Komentarz

ZAMKNIJ MENU