Ulotne chwile życia codziennego

Sesja Zdjęciowa…

to nic innego jak fotografia lifestyle… najprościej można napisać o niej to fotografia życia codziennego. To nic innego jak fotografia rodzinna, ciążowa, sesje narzeczeńskie, sesje zdjęciowe czy klasyczne portrety. To głównie dokumentacja Waszych chwil życia codziennego. Miejsce na sesję?

Od Waszego ulubionego placu zabaw czy parku do sesji rodzinnej, na której możemy zachowywać się w pełni naturalnie i pozwolić uchwycić w klatkach to co w Was najpiękniejsze. Dzieci to wdzięczny temat do fotografowania i potrafią dużo zrobić dla dobrego zdjęcia. Kiedy jednak mamy małego malucha do zdjęć? Wtedy jesteśmy wystawieni na cierpliwość, ale uwierzcie – zdecydowanie warto czekać na “ten moment”.

Sesja ciążowa? Zdecydowanie Wasze mieszkanie lub dom czyli przestrzeń, którą znacie i czujecie się w niej pewnie. To w niej macie poczucie bezpieczeństwa oraz beztroski a ja przy tym mogę zrobić magiczne ujęcia tak szybko przebiegających chwil, jakie towarzyszą stanowi ciąży.. Sesje narzeczeńskie?

Od morza po Tatry. Od Norwegii po Sycylię. Porozmawiajmy i dajmy upust pomysłom i marzeniom, a z pewnością wyjdzie z tego wspaniała pamiątka.