MENU

 Sala Młyn Nad Starą Regą | Ceremonia w plenerze | Wesele rustykalne

Sala Młyn nad starą Regą – wracam do tego miejsca jak do swojego domu. Nawiasem jest bardzo blisko mojej rodzinnej miejscowości !

Kasia & Rafał zaprosili mnie na swoje “skromne” wesele mając nadzieję, że wyczaruję coś co będą mogli wspominać latami. Czy było to trudne? Sami o tym opowiedzieli…:)

“Czy ktoś jeszcze pamięta odwołany mecz Polska-Anglia na Euro 2012? Wtedy deszcz przyniósł nam szczęście. Gdyby nie on, możliwe, że byśmy się nie poznali. Spotkaliśmy się na parkiecie i miejmy nadzieję , że całe nasze życie przejdziemy tanecznym krokiem. Po zeszłorocznych oświadczynach szybko wzięliśmy się za planowanie tego pięknego dnia. Obydwojgu z nas marzyła się ceremonia pośród natury. Gdy pojechaliśmy do Młyna nad Starą Regą, od razu wiedzieliśmy, że to tam chcemy zorganizować nasz ślub! Ten dzień na pewno będzie dla nas niezapomniany. Pogoda była idealna! Mieliśmy farta, biorąc pod uwagę tegoroczne lato. Dzięki pomocy naszych rodziców i świadków, w większości sami przygotowaliśmy dekoracje sali i ogrodu. Wszystko prezentowało się tak, jak chcieliśmy. Wspólne szykowanie i ozdabianie jeszcze mocniej wiąże ludzi i pomaga wczuć się w klimat wesela. Zdjęcia jeszcze nie raz będą nam przypominać o pięknych chwilach. Łukasz dał z siebie 200%. Myślę, że żadne emocje nie umknęły przed jego aparatami! Cieszymy się, że nawet On skorzystał z zabawy i zatańczył z nami niejeden taniec. Na pewno chcielibyśmy przeżyć ten dzień jeszcze raz. Każdemu życzymy tak dobrej obsługi weselnej i ekstra zabawy !

Suknia Ślubna: Pretty Woman
Sala: Młyn nad Starą Regą
DJ: Damian Wojciechowski

Zapraszam Was wszystkich do oglądania !

sala młyn nad starą rega młyn nad starą regą sala młyn nad starą regą

Komentarz

Dobre repo. Zgadzam się z Izą – fotka z dymkiem wymiata!

Fajny slub, bardzo dobry reportaz. Trzymasz formę!

Całość mega przyjemna, też zwróciłem uwagę na zdjęcie z dymkami. Brawo!

WOW, świetne! Dymki papierosowe wymiatają, ale całość – rewelacja!

Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZAMKNIJ MENU