OLA & KACPER | SLOW WEDDING | WIATRAKOWO

W świecie, w którym nieustannie za czymś biegniemy, odczuwamy ciężar presji na naszych barkach i wciąż staramy się coś osiągnąć, warto znaleźć chwilę wytchnienia dla siebie i najbliższych. Właśnie dlatego ślub w plenerze organizowany w duchu slow wedding ma dla mnie wyjątkowy charakter. Pozwalają bowiem odetchnąć od zgiełku, poczuć się swobodniej i skupić na tym co najważniejsze, czyli na emocjach i uczuciach. Jest to zupełnie inne podejście niż tradycyjne kojarzone z całą oprawą ślubu. Coraz częściej rezygnujemy z hucznych przyjęć i wybieramy wesela o kameralnym, naturalnym klimacie. Ślub Oli i Kacpra jest najlepszym dowodem na to, że kameralny ślub i przyjęcie mogą wyjść na dobre. Zobaczcie sami.

KILKA SŁÓW O SLOW WEDDING Z PERSPEKTYWY FOTOGRAFA ŚLUBNEGO

Jakiś czas temu stworzyłem wpis na blogu poświęcony slow wedding, bowiem taki rodzaj ceremonii i przyjęć weselnych staje się coraz bardziej popularny. Więcej na ten temat możecie przeczytać klikając w ten link. Tutaj więc w pigułce przybliżę, dlaczego slow wedding to dobry pomysł. Jako fotograf ślubny wykonujący reportaż z dnia ślubu mam okazję od samego rana do późnych godzin nocnych podglądać organizację tego przedsięwzięcia. Muszę przyznać, że zorganizowanie hucznego przyjęcia to nie lada wyzwanie, które odbija się także na nasileniu odczuwania stresu i presji przez Pary Młode. Takie śluby i przyjęcia są przepiękne i zachwycają bogactwem różnych aranżacji i liczbą zgromadzonych osób. Lecz czasem w tym wszystkim okazuje się nam zgubić to, co najważniejsze.

Mam na myśli oczywiście czerpanie radości z każdej chwili tego szczególnego dnia, w którym ma odbyć się ceremonia oraz wesele, bo stres może być obezwładniający. Wykonując reportaż ślubny dbam o to, aby wszystkie emocje towarzyszące Parze Młodej i ich gościom zostały uwiecznione na zdjęciach ślubnych. Slow wedding pod tym względem w niczym nie ustępuje tradycyjnym, hucznym przyjęciom weselnym, a pozwala na czerpanie pełnej radości i to bez większego stresu.

Jakie są zalety slow wedding?
Wszystko odbywa się w jednym miejscu
Brak pośpiechu
Mniejszy stres
Swobodna atmosfera
Osoby, na których naprawdę nam zależy
Wszystko jest dopasowane do wybranych oczekiwań
Atmosfera spokoju
Celebracja bez presji

SLOW WEDDING W WYKONANIU ALEKSANDRY & KACPRA

Ola i Kacper zorganizowali wyjątkowo urokliwy ślub w plenerze w stylu rustykalnym w miejscu o nazwie Wiatrakowo. Reportaż ślubny z ceremonii pięknie oddaje klimat uroczystości, dzięki staranności i talencie Panny Młodej. Ola bowiem przygotowała dekoracje ślubne samodzielnie. Muszę przyznać, że rustykalne dekoracje DIY zrobiły na mnie szczególne wrażenie, gdyż były pięknie dopracowane i idealnie odzwierciedlały charakter ślubu. Ola od samego rana aktywnie uczestniczyła w przygotowaniach dbając o każdy najdrobniejszy szczegół, co było nie lada wyczynem, gdyż pod sercem nosiła dziecko. Gości zachwyciła piękną suknią ślubną od saloniku Freya o subtelnych wykończeniach.

Pan Młody natomiast prezentował się w garniturze od Lancerto w sposób naturalny i elegancki zarazem. W wydarzeniu uczestniczyło 30 osób, dzięki czemu atmosfera była kameralna i swobodna. Goście docenili slow wedding Oli i Kacpra i odwdzięczyli się dobrą zabawą. Uczestnicząc jako fotograf ślubny w ceremonii i weselu Oli i Kacpra mogłem obserwować idylliczną atmosferę i przepiękne okoliczności przyrody, w jakich wszystko się odbywało.

WIATRAKOWO A W NIM SESJA W DNIU ŚLUBU ORAZ ZABAWA DO BIAŁEGO RANA

Wesele slow wedding umożliwia uczestnikom przyjęcia celebrować swoje relacje, cieszyć się bliskością, a także doceniać piękno otaczającej przyrody. Ślub i wesele Oli i Kacpra odbyły się w Cholewiankach koło Kazimierza Dolnego. Miejsce wydarzenia położone było przy samym lesie i było wręcz idealne na mniejszy ślub, gdyż umożliwiało także wypoczynek podczas obcowania z naturą. W związku z tym, że Para kocha Włochy, sesję ślubną zorganizowaliśmy nad jeziorem Como w Varennie.

Efekty zdjęć ślubnych z tego miejsca wprost zapierają dech w piersiach. Jednak, nie byłbym sobą, gdybyśmy nie zrobili także sesji ślubnej w dniu ślubu. Plener ślubny w dniu ceremonii to zawsze dobry pomysł, gdyż zdjęcia wychodzą naturalnie i niezwykle klimatycznie. Otoczenie przyrody, zieleń oraz piękne dekoracje ślubne w tle nadały niebywały klimat fotografiom ślubnym. Po sesji zdjęciowej odbyło się przyjęcie. Kacper jest DJ-em, więc zorganizowanie dobrej zabawy weselnej nie było dla niego trudnością. Smakowite posiłki zostały podane w pięknej i przestronnej sali z oranżerią. Natomiast parkiet goście rozgrzali do czerwoności w patio znajdującym się tuż obok. Jeżeli więc marzysz o idealnym slow wedding w okolicach Kazimierza Dolnego, serdecznie polecam właśnie Wiatrakowo.

wesele w stylu bohowesele w stylu bohowesele w stylu bohowesele w stylu bohowesele w stylu bohowesele w stylu bohowesele w stylu bohowesele w stylu bohowesele w stylu bohowesele w stylu bohowesele w stylu bohowesele w stylu bohowesele w stylu bohowesele w stylu bohowesele w stylu bohoprzygotowania do ślubuprzygotowania do ślubuprzygotowania do ślubuprzygotowania do ślubuprzygotowania do ślubuprzygotowania do ślubuprzygotowania do ślubuprzygotowania do ślubuprzygotowania do ślubuwesele w stylu rustykalnymwesele w stylu rustykalnymwesele w stylu rustykalnymwesele w stylu rustykalnymwesele w stylu rustykalnymwesele w stylu rustykalnymwesele w stylu rustykalnymwesele w stylu rustykalnymwesele w stylu rustykalnymdekoracje ślubnedekoracje ślubnedekoracje ślubnedekoracje ślubnedekoracje ślubnedekoracje ślubnedekoracje ślubnedekoracje ślubnedekoracje ślubnedekoracje ślubnesłodki stół na weselusłodki stół na weselusłodki stół na weselusłodki stół na weselusłodki stół na weselusłodki stół na weselusłodki stół na weselusłodki stół na weselusłodki stół na weseluślub cywilny w plenerześlub cywilny w plenerześlub cywilny w plenerześlub cywilny w plenerześlub cywilny w plenerześlub cywilny w plenerześlub cywilny w plenerześlub cywilny w plenerześlub w plenerześlub w plenerześlub w plenerześlub w plenerześlub w plenerześlub w plenerześlub w plenerześlub w plenerześlub w plenerześlub w plenerześlub w plenerześlub w plenerześlub w plenerześlub w plenerzefotograf kazimierz dolnyfotograf kazimierz dolnyfotograf kazimierz dolnyfotograf kazimierz dolnyfotograf kazimierz dolnyfotograf kazimierz dolnyfotograf kazimierz dolnyfotograf kazimierz dolnyfotograf kazimierz dolnyfotograf kazimierz dolnyfotograf kazimierz dolnyfotograf kazimierz dolnyfotograf kazimierz dolnyfotograf kazimierz dolnyplener ślubnyplener ślubnyplener ślubnyplener ślubnyplener ślubnyplener ślubnyplener ślubnyplener ślubnyplener ślubnyplener ślubnyplener ślubnysesja ślubnasesja ślubnasesja ślubnasesja ślubnasesja ślubnasesja ślubnasesja ślubnasesja ślubnasesja ślubnasesja ślubnasesja ślubnazdjęcia grupowe na weseluzdjęcia grupowe na weseluzdjęcia grupowe na weseluzdjęcia grupowe na weseluzdjęcia grupowe na weseluzdjęcia grupowe na weseluzdjęcia grupowe na weseluzdjęcia grupowe na weseluzdjęcia grupowe na weseluwesele wiatrakowowesele wiatrakowowesele wiatrakowowesele wiatrakowowesele wiatrakowowesele wiatrakowowesele wiatrakowowesele wiatrakowowesele wiatrakowowesele wiatrakowowesele wiatrakowowesele wiatrakowowesele wiatrakowowesele wiatrakowo

Fotografia opowiadająca o Was

Porozmawiajmy

Crafted by ROBAK