MŁYN W TARNOWIE – ŚLUB I WESELE W STYLU RUSTYKALNYM

Kasia i Patryk to kolejna młoda para, która poprosiła mnie o uwiecznienie na zdjęciach najważniejszego dnia w życiu. Uwielbiam fotografować młode pary, obserwować ich w trakcie przygotowań, towarzyszyć im, dzielić z nimi radość. Dzięki temu łatwiej mi się pracuje i fotografuje całą uroczystość.
Kasiu i Patryku- bardzo dziękuję za taką możliwość. Tym bardziej, że Młyn w Tarnowie to cudowne miejsce na wesele marzeń. Idealne światło i przepiękne miejsce na reportaż ślubny. Pogoda na szczęście dopisała. Wspaniale było uwieczniać szczęśliwych, zakochanych nowożeńców, którzy w otoczeniu bliskich ślubowali sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską. Mam nadzieję, że oglądając zdjęcia Kasi i Patryka też pozujecie tę radość i wielkie szczęście.

MŁYN W TARNOWIE – IDEALNE MIEJSCE NA WESELE

Kasia z Patrykiem wpadli na świetny pomysł, zorganizowania swojego wesela marzeń w niesamowitym miejscu, jakim jest Młyn nad Starą Regą. Młyn w Tarnowie jest położony w gminie Łobez, w województwie zachodniopomorskim. Obecny kształt budynku powstał z początkiem ubiegłego wieku, kiedy to drewniany budynek zastąpiono ceglanym obiektem. Pełen uroku ceglany budynek przyciąga wzrok i zachwyca wszystkich, którzy odwiedzą to miejsce. Ja uwielbiam robić tutaj zdjęcia, dlatego wielką radość sprawiło mi fotografowanie ślubu i wesela Kasi i Patryka. Dzięki pomysłowości młodych i ich wielkiemu zaangażowaniu, na jeden dzień stary młyn zamienił się w magiczne miejsce, gdzie odbyło się niezapomniane święto miłości.

WESELE FANTASTYCZNYCH LUDZI

Najważniejszy dzień Kasi i Patryka odbył się blisko natury. Klimatyczne, drewniane wnętrza Młyna nad Starą Regą, stworzyły niepowtarzalny nastrój i klimat. Spokój i cisza tego miejsc, a także oddalenie od miejskiego zgiełku, pozwoliło młodym oraz ich gościom na radosne i niczym niezmącone radosne przeżywanie tego ważnego dnia. Państwo Młodzi w atmosferze radosnego oczekiwania, przygotowywali się do ceremonii. W przygotowywaniach pomagali im ich Najbliżsi, a o ich doskonały wygląd tego dnia zadbali: fantastyczna Małgorzata Herczyńska Stylizacja fryzur oraz niezastąpiona Marta Orzechowska z Makeup – Make up on point.

Z przyjemnością fotografowałem szczęśliwych i przepięknie ubranych: Kasię w cudnej sukni od salon ślubny Nicole i Patryka w garniturze LAVARD. Promieniejąc szczęściem Państwo Młodzi udali się do Kościoła. Po ceremonii zaślubin, która odbyła się w Kościele pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa w Łobzie, goście i para młoda wrócili do Młyna w Tarnowie.

Przepięknie przystrojone i udekorowane wnętrza przez młodych i ich przyjaciół, z fachową pomocą Lidia Niewisiewicz, z Kwiecisty Ślub zachwyciły Młodych i ich Gości. O oprawę muzyczną zadbał DJ Kapi , natomiast o nakręcenie filmu zadbali chłopaki z FloStudio. Wszyscy bawili się wyśmienicie do samego rana. Goście mieli okazję skosztować pysznego tortu o smaku czekolady i marcepanu oraz wielu innych pyszności. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia – zabawa była przednia! Na weselu Kasi i Patryka nie zabrakło wyjątkowych rozmów, uścisków i wzruszeń. Z pewnością w rodzinach młodych wesele będzie wspominane przez długi czas.

Tradycyjnie odbyły się „oczepiny” jednak nie były one “normalne”. Niespodzianką i wyjątkowym momentem w tradycyjnych „oczepinach” były oświadczyny, które skrzętnie zostały zaplanowane. Siostra panny młodej nie kryła wzruszenia i zaskoczenia. Brawa dla tych, którzy wiedzieli i nie zdradzili nikomu, co się będzie działo. Jeśli macie ochotę na jeszcze więcej szczegółów z wesela Kasi i Patryka obejrzyjcie nie tylko moje zdjęcia, ale także specjalny skrót z wesela. Miłego oglądania!

REPORTAŻ ŚLUBNY JAKO ŚWIETNA PAMIĄTKA ZE ŚLUBU I WESELA

Uwielbiam dostawać zlecenia od młodych par. Reportaż ślubny to jedna z moich ulubionych form opisywania i uwieczniania wyjątkowych chwil z udziałem nowożeńców. Z pewnością, Kasia i Patryk będą długo wspominać ten ważny dzień, a efekty mojej pracy pomogą im na nowo przeżywać te wspaniałe chwile w cudownych okolicznościach przyrody z tymi, których bardzo kochają. Ja nie zapomnę wspaniałych chwil spędzonych w Młyn w Tarnowie w towarzystwie Kasi i Patryka oraz ich gości.

młyn w tarnowiezdjęcia ślubne zachodniopomorskiezdjęcia ślubne zachodniopomorskiezdjęcia ślubne zachodniopomorskiezdjęcia ślubne zachodniopomorskiezdjęcia ślubne zachodniopomorskiezdjęcia ślubne zachodniopomorskiezdjęcia ślubne zachodniopomorskiezdjęcia ślubne zachodniopomorskiezdjęcia ślubne zachodniopomorskiezdjęcia ślubne zachodniopomorskiefotograf ślubny zachodniopomorskiefotograf ślubny zachodniopomorskiefotograf ślubny zachodniopomorskiefotograf ślubny zachodniopomorskiefotograf ślubny zachodniopomorskiefotograf ślubny zachodniopomorskiefotograf ślubny zachodniopomorskiefotograf ślubny zachodniopomorskiefotograf zachodniopomorskiefotograf zachodniopomorskiefotograf zachodniopomorskiefotograf zachodniopomorskiefotograf zachodniopomorskiefotograf zachodniopomorskiefotograf zachodniopomorskiefotograf zachodniopomorskiefotograf zachodniopomorskiefotograf ślubny łobezfotograf ślubny łobezfotograf ślubny łobezfotograf ślubny łobezfotograf ślubny łobezfotograf łobezfotograf łobezfotograf łobezfotograf łobezfotograf łobezfotograf łobezfotograf łobezfotograf łobezfotograf szczecinfotograf szczecinfotograf szczecinfotograf szczecinfotograf szczecinfotograf szczecinfotograf szczecinmłyn nad starą regąmłyn nad starą regąmłyn nad starą regąmłyn nad starą regąmłyn nad starą regąmłyn nad starą regąmłyn nad starą regąmłyn nad starą regąmłyn nad starą regąmłyn nad starą regąmłyn nad starą regąmłyn nad starą regąmłyn w tarnowiemłyn w tarnowiemłyn w tarnowiemłyn w tarnowiemłyn w tarnowiemłyn w tarnowiemłyn w tarnowiemłyn w tarnowiedj na wesele szczecindj na wesele szczecindj na wesele szczecindj na wesele szczecindj na wesele szczecindj na wesele szczecindj na wesele szczecindj na wesele szczecindj na wesele szczecindj na wesele szczecindj na wesele szczecindj na wesele szczecindj na wesele szczecindj na wesele szczecindj na wesele szczecindj na wesele szczecinbukiet ślubny szczecinbukiet ślubny szczecinbukiet ślubny szczecinbukiet ślubny szczecinbukiet ślubny szczecinbukiet ślubny szczecinbukiet ślubny szczecinbukiet ślubny szczecinbukiet ślubny szczecinbukiet ślubny szczecinbukiet ślubny szczecinbukiet ślubny szczecinbukiet ślubny szczecinbukiet ślubny szczecinbukiet ślubny szczecinbukiet ślubny szczecindekoracje ślubne szczecindekoracje ślubne szczecindekoracje ślubne szczecindekoracje ślubne szczecindekoracje ślubne szczecindekoracje ślubne szczecindekoracje ślubne szczecindekoracje ślubne szczecindekoracje ślubne szczecindekoracje ślubne szczecindekoracje ślubne szczecindekoracje ślubne szczecindekoracje ślubne szczecinmłyn tarnowomłyn tarnowomłyn tarnowomłyn tarnowomłyn tarnowomłyn tarnowomłyn tarnowomłyn w tarnowiemłyn w tarnowiemłyn w tarnowiemłyn w tarnowie

Szukacie innego materiału, gdzie działo się wiele na parkiecie? Kliknijcie —-> Tu

A jeżeli chcecie oglądać film od FloStudio to zobaczcie poniżej !

Fotografia opowiadająca o Was

Porozmawiajmy

Crafted by ROBAK