FOTOGRAF CHOSZCZNO – ZNAKOMITY FOTOGRAF ŚLUBNY

Fotografia ślubna stanowi dokument jednej z najważniejszych decyzji, jakiej możemy dokonać w życiu, czyli zawarcia małżeństwa. Małżeństwo jest zgodą na to, by w naszym życiu na stałe zagościł drugi człowiek. W dniu ślubu przyjmujemy go do swojego życia przed całym światem. Czy chcesz, by Twój ślub w plenerze,  przygotowania do niego i sytuacje z nim związane, uległy zapomnieniu?… Na pewno nie. Jednak szczegóły wszystkiego, co przeżyliśmy, zaczynają prędzej czy później zacierać się w pamięci.

fotograf choszcznofotograf choszczno

Kiedy zaczniecie przypominać sobie inne szczegóły zdarzeń, zajrzycie na zdjęcia ślubne . Będzie można wyjaśnić rodzinie, kto nosił jaką sukienkę, jaki był układ sali czy wygląd kapelmistrza. Dzięki komu przypomnicie sobie to wszystko?… Dzięki dyskretnemu obserwatorowi Waszej uroczystości, czyli ktoś w rodzaju ślubnego detektywa… Kimś takim jest fotograf Choszczno.

fotograf choszcznofotograf choszczno

Cechą dobrego fotografa jest umiejętność dostrzeżenia piękna tam, gdzie inni go nie widzą. Dobry fotograf ślubny potrafi złapać piękno na gorącym uczynku. Widzi je w spojrzeniu, geście; z pozoru banalnych sytuacjach. Chociaż Twój ślub nie jest banalny, jego dodatkowe piękno tkwi w szczegółach, które należy wytropić. Kto nadaje się do tego lepiej, niż ślubny detektyw?… Pojawi się na Twoim ślubie i w trakcie przygotowań do niego. Będzie obserwował pilnie i dyskretnie wszystko, co się dzieje i stworzy wyjątkową sesję.

fotograf choszcznofotograf choszczno

Czym jest reportaż ślubny?… Ślubny fotograf chodzi za Tobą jak cień, nie rzuca się w oczy i fotografuje, fotografuje… żebyś mógł przypomnieć sobie kiedyś, jak to wszystko wyglądało. Jak wygląda panna młoda?… Ona sama przecież nie wie. Dzięki wysiłkom ślubnego fotografa zobaczy siebie tak, jak prezentowała się innym. Fotograf ślubny zadba o tym, by wyglądała na tych zdjęciach jak najpiękniej.

fotograf choszczno

SESJE ŚLUBNE I NARZECZEŃSKIE

Tworzymy wyjątkowe sesje ślubne i narzeczeńskie. Fotograf ślubny może pojawić się w Twoim domu jeszcze wtedy, gdy będziecie przygotowywać się do powiedzenia sobie “tak” przed całym światem. Okiem swego obiektywu uchwyci ostatnie momenty przed zmianą stanu cywilnego. Chwile, których szczegóły można łatwo zapomnieć, ponieważ zwykle przyćmiewają je wydarzenia, związane z samym ślubem. Raport z domowych pieleszy to proponowany element sesji ślubnej. Przygotuje Was psychicznie do samej uroczystości. Jego wizyta w Waszym domu sprawi, że będziecie mniej stremowani w chwili, w której będą dziać się tak ważne w Waszym życiu wydarzenia.

fotograf choszcznofotograf choszczno

A może chcielibyście przypomnieć sobie te wszystkie chwile, które spędziliście razem przed ślubem? Fotograf ślubny pomoże Wam uwiecznić również Waszą przeszłość. Dzięki unikalnej sesji narzeczeńskiej postaramy się uchwycić to, co najważniejsze dla Waszego związku. Pokażemy Was jako parę; takimi, jacy byliście na chwilę przed podjęciem jednej z najważniejszej decyzji w życiu.

fotograf choszczno

FOTOGRAF CHOSZCZNO – WIZJA TWÓRCZOŚCI

Wspaniałym rozwiązaniem, jeśli chodzi o zdjęcia ze ślubu, jest plener ślubny. Daje duże możliwości, jeśli chodzi o estetykę zdjęć i podkreślenie więzi emocjonalnej, która łączy dwoje ludzi. Województwo zachodniopomorskie obfituje w piękne krajobrazy, a jak pisał Henri-Frédéric Amiel, każdy krajobraz jest stanem duszy. Pójdziemy z Wami nad jezioro, na łąkę. Generalnie tam, gdzie pójść warto i gdzie znajduje się piękno. W dzisiejszych czasach coraz większą rolę odgrywają maszyny.

fotograf choszczno

Wielu z nas musi odpowiadać każdego dnia na pytanie o to, czy nie jest robotem… Robotami jednak nie jesteśmy- i całe szczęście, bo maszyna nie jest w stanie zastąpić człowieka. Fotobudka jest automatem. Goście weselni sami, z własnej woli i nieobserwowani przez nikogo, przychodzą do niej, by wykonać zdjęcia. Dzięki fotobudce możesz mieć ich dodatkową tonę. Ponieważ automat to nie człowiek, większość z tych zdjęć będzie prawdopodobnie dziwna i szalona. Nieudane zdjęcia ślubne nie będą stanowić problemu, jeśli potraktujemy fotobudkę jako pożyteczną zabawkę, stanowiącą dodatkową atrakcję weselną.

fotograf choszcznofotograf choszczno

FOTOGRAF ŚLUBNY JEST JAK TWÓJ CIEŃ

Wesele może mieć wiele różnych twarzy. Może pobrać się dwoje abstynentów. Para, zamiast DJ-a, może wynająć kapelę góralską lub wprowadzającą podniosły nastrój orkiestrę kameralną. Ponieważ uważa się, że wszystko musi mieć swoją nazwę, również i ten pomysł nazwano. Jest to slow wedding. “Slow”, znaczy “powoli”. Slow wedding: nie śpieszymy się. Dobraliśmy sobie kogoś, kto nam odpowiada i właśnie z tą osobą spędzamy naszą przyszłość. W końcu całe życie przed nami.

fotograf choszczno

Niezależnie od tego, gdzie będzie odbywać się Wasze wesele, zadbajcie o zdjęcia. Będą stanowiły ważną pamiątkę już chwilę po ślubie i po latach. Fotograf ślubny pójdzie za Tobą do karczmy, w której będzie odbywać się Twoje wesele, jeśli zdecydujesz się na karczmę. Przyjedzie do pałacyku. Do sali weselnej lub remizy. Tam, gdzie zaprowadzi Cię fantazja. Będzie Cię dyskretnie obserwował i uchwyci najważniejsze momenty Twojej uroczystości. Fotograf Choszczno nie odpuszcza tylko idzie na całość !

fotograf choszczno