MENU

AGNIESZKA & MICHAŁ | PLENER ŚLUBNY W POCZDAMIE | PAŁAC SANSSOUCI

Z Agnieszką & Michałem długo wybieraliśmy miejsce na plener ślubny, ponieważ oboje chcieli robić sesje na łonie natury, jednak ostatecznie padł wybór na Poczdam. Cudowny pałac Senssouci oraz park dały spore możliwości do pokazania tego miejsca od innej strony, dlatego też wybór padł na Poczdam.  Fantastyczne miejsce nie tylko na tego typu sesje, ale również na wypoczynek, spacery czy wieczorne bieganie.

PLENER ŚLUBNY W POCZDAMIE TO MIEJSCE IDEALNE NA SESJĘ !

Zdecydowanie szkoda mi pogody, dlatego że było zwyczajnie chłodno oraz pochmurno. My fotografowie jednak nastawiamy się zawsze na fantastyczne zachody słońca. Co się jednak odwlecze to nie uciecze. Na 5 minut zaświeciło pięknie słońce a my jak psychopaci wykorzystaliśmy je na maxa. Efekty? Widzicie poniżej !

Zapraszam do oglądania !
Suknia Ślubna: Salonik Freya

plener ślubny poczdamie plener ślubny poczdam plener ślubny poczdam plener ślubny poczdam plener ślubny poczdam plener ślubny poczdam plener plener ślubny poczdam plener ślubny poczdam plener ślubny poczdam plener ślubny poczdam plener ślubny poczdam plener ślubny poczdam plener ślubny w berlinie plener ślubny w berlinie plener ślubny w berlinie plener ślubny w berlinie plener ślubny w berlinie plener ślubny w berlinie plener ślubny w berlinie plener ślubny w berlinie plener ślubny w berlinie plener ślubny w berlinie plener ślubny w berlinie plener ślubny w berlinie plener ślubny w berlinie sesja ślubna w niemczech sesja ślubna w niemczech sesja ślubna w niemczech sesja ślubna w niemczech sesja ślubna w niemczech sesja ślubna w niemczech sesja ślubna w niemczech sesja ślubna w niemczech sesja ślubna w niemczech sesja ślubna w niemczech sesja ślubna w niemczech sesja ślubna w niemczech sesja ślubna w niemczech sesja ślubna w niemczech sesja ślubna w niemczech sesja ślubna w niemczech sesja ślubna w niemczech sesja ślubna w niemczech sesja ślubna w niemczech sesja ślubna w niemczech sesja ślubna w niemczech plener ślubny poczdam plener ślubny poczdam plener ślubny poczdam plener ślubny w poczdamie

Jeżeli chcesz zobaczyć inny plener zagraniczny kliknij —>Tu

Komentarz

Oby tak dalaje. Przyjemnie się ogląda!

Przyjemny materiał!

Kolejna świetna sesja plenerowa w Twoim wydaniu. Lubię tu zaglądać dla takich kadrów 😉

Taki warszawski Wilanów, tylko trochę większy 🙂 Baaardzo przyjemne, romantyczne zdjęcia, z resztą jak wszystkie Twoje. Romantyczne, stonowane, ale niesmutne – a taki zarzut ma sporo dzisiejszych retro kadrów.

🙂 Życzę jak najwięcej wyjazdów w ciekawe miejsca i zadowolonych par !

Zimno było, ale sesję wspominam najcieplej! I jeszcze słoneczko za to,że wyszło na te 5min przed zachodem i pięknie nas ozłociło. Dziękujemy!

Dodaj Komentarz

ZAMKNIJ MENU