SARA & ŁUKASZ | SESJA NARZECZEŃSKA W GÓRACH

Czy sesja narzeczeńska jest dobrym wyborem do zapoznania się z obiektywem? Jak najbardziej ! Tym razem zapraszamy Was na wycieczkę do miasta Karpacz z Sarą, Łukaszem oraz ich wiernym psem Lily.

Kiedy padł pomysł, że sesja narzeczeńska w górach będzie ich pierwszą sesją była lekka konsternacja. Jednak szybko to przerodziło się w radość i tym sposobem sesja odbyła się w miejscowości Karpacz a dokładniej w Karkonoszach. W moment przyszły mi myśli: fajnie by było jakby śniegu nasypało. Kilka dni wcześniej tego śniegu sypnęło sporo i to była dobra prognoza ale… Gdy przyszedł moment wyjazdu prognozowali, że będzie odwilż i tak było. W momencie, kiedy dojechaliśmy na miejsce było śniegu po kolana a temperatura była poniżej 0 stopni. Na następny dzień śniegu już praktycznie nie było a temperatura miała ok 8 stopni na plusie i wiał bardzo mocny, porywisty wiatr.

SESJA NARZECZEŃSKA W GÓRACH TO IDEALNY SPOSÓB NA ZAPOZNANIE SIĘ Z FOTOGRAFEM ORAZ APARATEM

Przez to też nie udało nam się wjechać wyciągiem krzesełkowym w okolice schroniska Samotnia. Całą sesję zrobiliśmy w okolicy wodospadu Kamieńczyk oraz przy zaporze wodnej na Łomnicy. Warunki może nie były idealne, ale cała trójka dała z siebie wszystko ! Od samego początku złapaliśmy “chemię” oraz kontakt i tym o to sposobem powstała historia z tego wyjazdu, która tworzyłem pierwszy raz z moją żoną Kasią.

Jak nam poszło? Zobaczcie sami

fotograf karpacz dziki wodospad karpacz fotograf karpacz fotograf karpacz fotograf karpacz dziki wodospad karpacz dziki wodospad karpacz fotograf karpacz karpacz dziki wodospad karpacz karpacz karpacz dziki wodospad karpacz karkonosze karkonosze karkonosze karkonosze karkonosze sesja narzeczenska sesja narzeczenska sesja narzeczenska sesja narzeczenska sesja narzeczenska fotograf jelenia gora fotograf jelenia gora fotograf jelenia gora fotograf jelenia gora fotograf jelenia gora sesja narzeczeńska w górach fotograf jelenia gora fotograf jelenia gora

Jeżeli chcesz zobaczyć inną sesję w górach kliknij —>Tu