FOTOGRAF ŚLUBNY GORZÓW WIELKOPOLSKI – CZY TO NAJLEPSZY FOTOGRAF ŚLUBNY W LUBUSKIM?

Jeżeli zastanawiacie się jak wybrać idealne miejsce na zdjęcia ślubne w Gorzowie Wielkopolskim, dobrze trafiliście. Jako fotograf ślubny mam bowiem przyjemność brać udział w wielu ceremoniach zaślubin i przyjęciach weselnych w różnych miastach w całym kraju i nie tylko. W miarę upływu lat udało mi się zgromadzić co najmniej kilka list wyjątkowo atrakcyjnych i wartych uwagi miejsc, w których warto wypowiedzieć sakramentalne „Tak” oraz uczcić to na wspaniałej Sali weselnej.

fotograf ślubny Gorzów

Tym razem przygotowałem więc małą ściągę, która pomoże Wam zapoznać się z co najmniej kilkoma niebanalnymi i co najważniejsze sprawdzonymi miejscami na ślub i zdjęcia ślubne w Gorzowie Wielkopolskim. Zapraszam do lektury, gdyż wskażę Ci nie tylko ciekawe miejscówki na ceremonię i wesele oraz sesje ślubne, ale także udzielę kilku wartościowych wskazówek.

fotograf ślubny Gorzów

FOTOGRAF W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM – DLACZEGO TO TAKI DOBRY POMYSŁ?

Fotografia ślubna to dziedzina, która umożliwia mi nie tylko podróżowanie i zwiedzanie ciekawych miejsc w naszym kraju i poza jego granicami, ale także odwiedzanie niebanalnych miejsc na śluby i wesela. Jednym z miast, w których miałem przyjemność wykonać wiele reportaży ślubnych jest Gorzów Wielkopolski. Odwiedziłem tam prawie wszystkie kościoły, Urząd Stanu Cywilnego, wykonywałem zdjęcia plenerów ślubnych i ceremonii na świeżym powietrzu.

Ponadto zdjęcia ślubne w Gorzowie Wielkopolskim wykonywałem również podczas niezliczonych przyjęć weselnych w karczmach, gospodach, pałacykach, salach przyjęć. Te doświadczenia zebrane podczas pracy jako fotograf ślubny w Gorzowie Wielkopolskim pozwoliły mi się rozeznać się w tym, które z tych wszystkich miejsc i sal weselnych są rzeczywiście warte uwagi. Ponadto udało mi się posegregować poszczególne sale weselne w Gorzowie Wielkopolskim pod względem stylu przewodniego, do którego pasują w zakresie konkretnej oprawy estetycznej i aranżacyjnej.

fotograf ślubny Gorzówfotograf ślubny Gorzów

O GORZOWIE WIELKOPOLSKIM SŁÓW KILKA OCZAMI FOTOGRAFA ŚLUBNEGO

Gorzów Wielkopolski to urokliwe miasto położone w województwie lubuskim nad rzeką Wartą. Ślub i zdjęcia ślubne w Gorzowie Wielkopolskim to doskonały pomysł właśnie ze względu na piękne warunki przyrodnicze, jakie charakteryzują to miasto. Potocznie mówi się wręcz, że Gorzów Wielkopolski położony jest na siedmiu wzgórzach, co nie tylko brzmi baśniowo, ale w istocie prezentuje się zachwycająco. Muszę przyznać, że sesje ślubne plenerowe w Gorzowie Wielkopolskim to czysta przyjemność, ze względu na przyrodnicze otoczenie. Miasto jest zielone, znajduje się w nim aż dziewięć malowniczych parków, w których powstają niebanalne sesje zdjęciowe i reportaże ślubne.

fotograf ślubny Gorzów

Co więcej, na obszarze miasta znajduje się rezerwat przyrody – Gorzowskie Murawy, który chroni wiele zbiorowisk roślinności. Spacery fotograficzne po rezerwacie to jedno z najpopularniejszych sposobów na sesje zdjęciowe w Gorzowie Wielkopolskim. Piękna przyroda to nie jedyny walor wykonywania fotografii ślubnej w Gorzowie Wielkopolskim. Nie sposób bowiem nie wspomnieć o wyjątkowo atrakcyjnej infrastrukturze miasta. Liczne uliczki z pięknymi kamienicami, budynki miejskie, muzeum, wille, teatr, a nawet filharmonia to jedne z budynków, które stanowią wręcz idealne tło dla zdjęć ślubnych w Gorzowie Wielkopolskim. Jeżeli te argumenty Was nie przekonują, to koniecznie obejrzyjcie plener ślubny z Gorzowa Wielkopolskiego.

fotografia ślubna gorzówfotografia ślubna gorzów

FOTOGRAF ŚLUBNY GORZÓW WIELKOPOLSKI – ŚLUB I ZDJĘCIA ŚLUBNE

Przyszłe Młode Pary planując swój wielki dzień starają się, aby wszystko było perfekcyjne pod każdym względem. Dbają o styl, piękne stroje, a także szukają idealnego miejsca, w którym ma się odbyć ceremonia zaślubin. Fotografia ślubna natomiast pozwala uchwycić te piękne, aczkolwiek ulotne chwile. Ślub w Gorzowie Wielkopolskim może się odbyć zarówno w jednym z pięknych kościołów, w Urzędzie Stanu Cywilnego, a także w plenerze. Bez względu na to czy będzie to ślub jednostronny czy slow wedding oraz miejsce ceremonii jakie wybierzecie, to ślub w Gorzowie Wielkopolskim to doskonałe rozwiązanie.

fotografia ślubna gorzówfotograf ślubny gorzów

Gdyż w tym mieście znajduje się naprawdę wiele urokliwych miejsc, w których ceremonia nabierze jeszcze bardziej wyjątkowego wyrazu. Ponadto jako fotograf ślubny zwracam również silną uwagę na walory estetyczne miejsc, w których odbędzie się ślub moich przyszłych Par Młodych. Wynika to z tego, że to właśnie charakter estetyczny i klimat tych miejsc w dużej mierze oddziałuje również na fotografie ślubne. W Gorzowie Wielkopolskim ślub i wesele mogą się odbyć w różnych miejscach, ale każde z nich z pewnością okaże się strzałem w przysłowiową dziesiątkę.

fotograf ślubny Gorzówfotograf ślubny gorzówfotograf ślubny gorzówfotograf ślubny gorzów

KOŚCIOŁY NA CEREMONIĘ ZAŚLUBIN W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM

Kościół Podwyższenia Krzyża Świętego w Gorzowie Wielkopolskim – wyjątkowo urokliwy kościół z przestronnym wnętrzem z 1905 roku w stylu neoromańskim. Piękne nawy i ołtarz sprawiają, że ceremonia nabiera jeszcze bardziej patetycznego wyrazu, a zdjęcia ślubne w Gorzowie Wielkopolskim zapierają dech.

Kościół Świętego Antoniego i Stanisława – powstał w XVII wieku w neoromańskim stylu. Jasna fasada, bryła przypominająca romantyczny zamek, a także stylowo zdobione wnętrze to wręcz marzenie fotografa ślubnego dla wykonania najpiękniejszego reportażu ślubnego w Gorzowie Wielkopolskim.

Kościół p.w. Trójcy Świętej w Gorzowie Wielkopolskim Wieprzyce – zbudowany w 1833 r. jednonawowy o cechach klasycystycznych zachwyca romantycznym charakterem wzorniczym i niebanalnym klimatem panującym w jego wnętrzach. Zdjęcia ślubne przed kościołem wychodzą tu niezwykle pięknie.

Ślub i zdjęcia ślubne w Gorzowie Wielkopolskim mogą również odbyć się w Urzędzie Stanu Cywilnego bądź w plenerze. Ślub w plenerze w Gorzowie Wielkopolskim to idealny pomysł w okresie letnim, gdyż mamy tam niemal nieograniczone możliwości w zakresie znalezienia najbardziej odpowiedniego miejsca na wykonanie reportażu ślubnego.

fotograf ślubny gorzówfotograf ślubny gorzówfotograf ślubny gorzów

FOTOGRAF ŚLUBNY GORZÓW – NAJLEPSZE SALE NA WESELE W OKOLICY

Po ślubie oczywiście czas na zabawę do białego rana. I tylko od przyszłej Pary Młodej zależy, w jakim stylu odbędzie się przyjęcie weselne. Pod względem indywidualnych preferencji czasem ciężko jest znaleźć salę weselną, która będzie pasowała stylistycznie do oprawy ślubu i motywu przewodniego na weselu. Także jako fotograf ślubny zawsze podkreślam, że motyw przewodni na ślubie to nie tylko spójne stroje Pary Młodej, czy też dekoracje, ale także miejsca, w których odbędą się kluczowe etapy całego wydarzenia. Miejsce na wesele w Gorzowie Wielkopolskim na szczęście nie jest wyzwaniem. Gdyż atrakcyjnych i odpowiednich restauracji, sal, pałacyków jest przynajmniej kilka. Przyjrzyjmy się im bliżej z perspektywy fotografa ślubnego.

fotograf ślubny Gorzów

Pensjonat „W sam las” Barnówko – Ten pensjonat to wprost idealne miejsce nie tylko na wesele z noclegiem w atrakcyjnych warunkach, ale także na ślub w plenerze w Gorzowie Wielkopolskim. Pensjonat z salą weselną znajduje się wśród malowniczych lasów i jezior. Takie otoczenie to doskonałe warunki, aby wspólnie spędzić czas i celebrować najważniejszy dzień we wspólnej drodze Pary Młodej. Piec chlebowy, staw rybny, wielki grill i wędzarnia, na pewno nie pozwolą nikomu się nudzić. Zdjęcia ślubne w Gorzowie Wielkopolskim w „W sam las” zawsze wychodzą wyjątkowo klimatycznie i efektownie.

fotograf ślubny Gorzów

„Azyl” ośrodek Mironice – Położony jest w pięknym miejscu, które otacza zieleń i przyroda. Dookoła są lasy i stawy, dzięki którym ślubne sesje plenerowe w Gorzowie Wielkopolskim zachwycają wyjątkową estetyką i aurą. Azyl Mironice wyróżnia stylowa karczma, w której odbywają się swojskie wesela.

fotograf ślubny Gorzów

Dom w poziomkach – Pod tą urokliwą nazwą kryje się wyjątkowe miejsce, w którym warto zorganizować nie tylko przyjęcie weselne, ale i ślub w plenerze w Gorzowie Wielkopolskim. „Dom w Poziomkach” to stylowe i na najwyższym poziomie miejsce na wesele z noclegiem. Oferuje nowoczesne, klimatyzowane sale balowe, które umożliwiają przyjęcie nawet 150 osób. Podczas przyjęcia można wykonać niezwykłą sesję ślubną w pięknym ogrodzie ze starodrzewem. Jest to idealne miejsce na ślub w Gorzowie Wielkopolskim.

fotograf ślubny Gorzów

Pałac Wiechlice – Stylowe wnętrza Pałacu Wiechlice i rozległy malowniczy park z dębowym starodrzewem to wymarzona sceneria nie tylko dla uroczystości weselnych, ale i ślubów plenerowych w Gorzowie Wielkopolskim. Elegancka sala balowa, pokoje dla Gości na nocleg i wykwintne menu pałacowej restauracji zapewniają elegancką oprawę organizowanych uroczystości.

fotograf ślubny Gorzów

Pałacyk Łąkomin – Eleganckie, stylowe wnętrza, stoły pełne wyśmienitych dań, miła obsługa i piękne otoczenie zieleni – tak właśnie wyglądają wesela organizowane w Pałacyku Łąkomin. To kolejne piękne miejsce, w którym warto wykonać nie tylko zdjęcia ślubne w Gorzowie Wielkopolskim, ale nawet ceremonię zaślubin w plenerze.

fotograf ślubny Gorzówfotograf ślubny Gorzów

Pozostałe miejsca idealne na wesele w Gorzowie Wielkopolskim
Pod strzechą
Leśniczówka Przyłęsko
Pałac Wiejce
Pałac Drezdenko
Pensjonat Sage

Mam nadzieję, że udało mi się Wam przybliżyć kwestię organizacji ślubu, wesela i sesji zdjęciowej w Gorzowie Wielkopolskim. To miasto jest naprawdę piękne, zachwyca zielenią, otoczeniem przyrody, a także wspaniałymi kościołami i salami idealnymi na wesele. Jeżeli jednak macie dodatkowe pytania i chcielibyście, bym Wam pomógł znaleźć miejsce na ślub lub wesele w Gorzowie Wielkopolskim i macie w tym zakresie dodatkowe zapytania, zapraszam do kontaktu. Możecie do mnie zadzwonić, umówić się na spotkanie lub po prostu skorzystać z formularza kontaktowego.