BARNÓWKO W SAM LAS – IDEALNE MIEJSCE NA TWOJE WESELE

Szukając wymarzonego miejsca na zorganizowanie pięknego przyjęcia weselnego szukamy zazwyczaj miejsca jak z bajki. Jest to najważniejszy dzień w życiu dwojga kochających się ludzi i ich najbliższych, więc musi być to miejsce położone w pięknej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku i cywilizacji, a jak najbliżej natury. Takie miejsce znajduje się nieopodal Gorzowa Wielkopolskiego – w Barnówku.

barnówko w sam las barnówko w sam las

Mieści się tam pensjonat, którego nazwa idealnie opisuje najbliższą okolicę – “W Sam Las“. Położony jest pośrodku gęstego lasu w pobliżu drogi krajowej nr 23, co zapewnia świetny dojazd gościom ze wszystkich stron Polski. Sam pensjonat wzniesiono nad stawami rybnymi, które nadają temu miejscu wspaniałego klimatu. wesele w sam las wesele w sam las wesele w sam las

PENSJONAT BARNÓWKO W SAM LAS – CUDOWNE MIEJSCE NA WYPOCZYNEK Z RODZINĄ

Odizolowanie od cywilizacji i wspaniałe położenie sprzyja wypoczynkowi, ale również pozwala na organizowanie hucznych wesel i różnych innych imprez rodzinnych lub firmowych. Pensjonat Barnówko W Sam Las dysponuje salą na około 150 osób, która w zależności od potrzeb może stać się salą bankietową z parkietem do tańczenia, dla orkiestry i dla gości, ale także salą konferencyjną wyposażoną w profesjonalne nagłośnienie, rzutnik, ekran i inne urządzenia do przeprowadzenia prezentacji.

wesele w barnówko w sam las wesele w barnówko w sam las wesele w barnówko w sam las wesele w barnówko w sam las

Obsługę cateringową wesel i konferencji zapewnia znajdująca się w pensjonacie restauracja, która korzysta z okolicznych dóbr – świeżo złowionych ryb ze stawu, grzybów i owoców leśnych w połączeniu z produktami regionalnymi najwyższej jakości. Wszystko to zapewnia pozycje w menu, które zadowolą każdego smakosza.

wesele w barnówko w sam las  wesele w barnówko w sam las wesele w barnówko w sam las

Szalone wesele w Barnówko W Sam Las można zorganizować także pod gołym niebem, ciesząc się przepięknym krajobrazem i tańcząc przy trzaskających iskrach ogniska. Goście weselni zmęczeni całonocnymi tańcami mogą skorzystać z oferty noclegowej pensjonatu. Do dyspozycji gości przeznaczono 8 pokojów dwuosobowych, 2 pokoje czteroosobowe oraz 5 ekskluzywnych dwukondygnacyjnych apartamentów.

 wesele w barnówko w sam las

Barnówko i pensjonat W Sam Las to miejsce pełne atrakcji dla wszystkich – dzieci i dorosłych. W wolnym czasie można tutaj zorganizować grilla, rozpalić ognisko, łowić ryby w stawach, skorzystać z sauny w leśnym domku bezpośrednio nad stawem, a dzieci mogą podziwiać z bliska pensjonatowe zwierzaki – kozy i koniki. Ponadto w pobliżu pensjonatu znajduje się rezerwat Czapli Ostrów położony na jeziorze Ostrowieckim, a znajdująca się niedaleko rzeka Myśla oferuje spływy kajakowe z trasami zapierającymi dech w piersiach. Wszystko to sprawia, że pobyt w pensjonacie W Sam Las w Barnówku nigdy nie będzie nudny, lecz stanie się wręcz przygodą życia. Ta sala weselna sprawi, że Wasza zabawa będzie niezapomniana a goście wyjdą w pełni usatysfakcjonowani.