PLENER ŚLUBNY NA RUGII | KAROLINA & MICHAŁ

Pamiętacie rustykalny ślub Karoliny & Michała? jeżeli chcecie go zobaczyć to kliknijcie tu, ale tym razem zabiorę Was z nimi w małą podróż na ich plener ślubny na Rugii.

Sesja miała się odbyć na malowniczej, niemieckiej wyspie otoczonej dookoła morzem Bałtyckim. Charakterystyczne klify, kamieniste plaże oraz nadmorska architektura są powodem prostego wyboru na zdjęcia. Nie zapominajmy jednak, że to ludzie tworzą zdjęcia a krajobraz czy tło ma być tylko dopełnieniem tego co na zdjęciu.

PLENER ŚLUBNY NA RUGII? IDEALNE MIEJSCE NA SESJĘ NAD MORZEM

Pogoda na samym plenerze nie była łaskawa bo mocno wiało i zanosiło się na deszcz. Na szczęście poszło bokiem więc wyjazd nie poszedł na marne. Ostre słońce, szum morza, bliskość natury i samotność sprawiły, że para mogła oddać się sobie a ja tylko to “zarejestrowałem”. Jak wyglądała Ich historia?

Zapraszam do oglądania !

plener ślubny w na rugii plener ślubny na rugiiplener ślubny w na rugii plener ślubny na rugii plener ślubny w na rugii plener plener ślubny w na rugii plener ślubny na rugii plener ślubny na rugii plener ślubny na rugii plener ślubny na rugii plener ślubny na rugii sesja ślubna w rugii sesja ślubna w rugii sesja ślubna w rugii sesja ślubna w rugii sesja ślubna w rugii sesja ślubna w rugii sesja ślubna w rugii sesja na klifie sesja na plaży sesja na plaży plener ślubny w na rugii sesja na plaży sesja na plaży sesja na plaży sesja na plaży sesja na plaży sesja na plaży sesja nad morzem sesja nad morzem sesja nad morzem

Jeżeli chcecie zobaczyć inną sesję nad morzem kliknijcie —-> Tu