NATALIA & KONRAD | WESELE W HOTELU SULBIN

Każdego roku bywam w rożnych lokalach na wesele, w różnych zakątkach Polski czy Europy, ale nie są one ważne. Na zdjęciach jak pisałem na swojej stronie najważniejsi są Ludzie bo to Oni tworzą historię tego dnia – jednego z najważniejszych dni w swoim życiu. Natalia & Konrad zaprosili mnie na swoje wesele aż do Garwolina leżącego na południe od Warszawy.

Hotel Sulbin, który gościł parę młodą był przygotowane perfekcyjnie pod każdym względem nie mówiąc oczywiście o parze młodej. Oni wyglądali oszałamiająco. Co wyróżniało to wesele? Zdecydowanie piękny kościół Rzymskokatolicki pw. Przemienienia Pańskiego zdobiony wieloma rzeźbami oraz obrazami. Drugie wyróżnienie to goście…a tak naprawdę to najważniejsze. Dlaczego? Bo tak jak pisałem na początku… To ludzie tworzą historię tego dnia. Wszystkie dekoracje, sala czy zespół są tylko/aż dodatkiem do całości. Dla wszystkich gości bez wyjątku piątka z wielkim plusem !

Bez zbędnego pisania zapraszam do oglądania !

wesele w hotelu sulbin wesele w hotelu sulbin wesele w hotelu sulbin wesele w hotelu sulbin wesele w hotelu sulbin wesele w hotelu sulbin wesele w hotelu sulbin wesele w hotelu sulbin wesele w hotelu sulbin wesele wesele w hotelu sulbin wesele w hotelu sulbin wesele w hotelu sulbin wesele w hotelu sulbinwesele w hotelu sulbin wesele w hotelu sulbin wesele w hotelu sulbin wesele w hotelu sulbin wesele w hotelu sulbin wesele w hotelu sulbin wesele w hotelu sulbin wesele w hotelu sulbin wesele w hotelu sulbin wesele w hotelu sulbin wesele w hotelu sulbin wesele w hotelu sulbinwesele w hotelu sulbin wesele w hotelu sulbin wesele w hotelu sulbin wesele w hotelu sulbin wesele w hotelu sulbin wesele w hotelu sulbin wesele w hotelu sulbin wesele w hotelu sulbin wesele w hotelu sulbin wesele w hotelu sulbin wesele w hotelu sulbin wesele w hotelu sulbin wesele w hotelu sulbin wesele w hotelu sulbin wesele w hotelu sulbin wesele w hotelu sulbin wesele w hotelu sulbin wesele w hotelu sulbinwesele w hotelu sulbin wesele w hotelu sulbin wesele w hotelu sulbin wesele w hotelu sulbin wesele w hotelu sulbin wesele w hotelu sulbin wesele w hotelu sulbin wesele w hotelu sulbin wesele w hotelu sulbin wesele w hotelu sulbin wesele w hotelu sulbin wesele w hotelu sulbin wesele w hotelu sulbin wesele w hotelu sulbin wesele w hotelu sulbin wesele w hotelu sulbin wesele w hotelu sulbin wesele w hotelu sulbin wesele w hotelu sulbin wesele w hotelu sulbin wesele w hotelu sulbin wesele w hotelu sulbin wesele w hotelu sulbin wesele w hotelu sulbinwesele w hotelu sulbin wesele w hotelu sulbin wesele w hotelu sulbin wesele w hotelu sulbin wesele w hotelu sulbin wesele w hotelu sulbin wesele w hotelu sulbin wesele w hotelu sulbin wesele w hotelu sulbin wesele w hotelu sulbin wesele w hotelu sulbin wesele w hotelu sulbin wesele w hotelu sulbin wesele w hotelu sulbin wesele w hotelu sulbin wesele w hotelu sulbin wesele w hotelu sulbin wesele w hotelu sulbin wesele w hotelu sulbin wesele w hotelu sulbin wesele w hotelu sulbin wesele w hotelu sulbin wesele w hotelu sulbin wesele w hotelu sulbinwesele w hotelu sulbin wesele w hotelu sulbin wesele w hotelu sulbin wesele w hotelu sulbin wesele w hotelu sulbin hotel slubin hotel slubin hotel slubin hotel slubin hotel slubin hotel slubin hotel slubin hotel slubin hotel slubin hotel slubin hotel slubin hotel slubin hotel slubin hotel slubin hotel slubin hotel slubin hotel slubin hotel slubin hotel slubin hotel slubin wesele w hotelu su;bin hotel slubin hotel slubin hotel slubin hotel sulbin

A jeżeli chcesz zobaczyć inny ślub z okolic Warszawy kliknij —> Tu