MENU

WERONIKA & JAN | VILLA JULIANNA | CEREMONIA ZAŚLUBIN W OGRODZIE

Weronika & Jan zaprosili mnie do Warszawy, abym zrobił im najpiękniejszą pamiątkę życia. Ich ceremonia oraz wesele odbywały się w pięknym lokalu jakim jest Villa Julianna w Piasecznie pod Warszawą. Piękna oranżeria, delikatne dekoracje oraz piękni młodzi stworzyli tego dnia razem z gośćmi wyjątkową atmosferę… ale zacznijmy od czegoś innego a dokładniej małej ciekawostki.

Pamiętacie taki serial “Druga szansa”? Odcinek finałowy, w którym Małgorzata Kożuchowska wyszła za mąż odbywał właśnie się na terenie Villa Julianna. Dziwnie było oglądać to miejsce niewiedząc tym, że kilka dni wcześniej nagrali ostatni odcinek całej serii tego serialu. Jeżeli jesteście ciekawi jak wygląda Villa Julianna okiem kamery to zapraszam do oglądania – link znajdziecie dokładnie tu.

Nieznając pary młodej jechałem troszkę w nieznane, bo wiedziałem tylko jak mają na imię oraz gdzie się odbywa cała impreza. Nastawienie? Jak zwykle bojowe i też taką miałem nadzieję, że będzie dużo się działo. Zanim zaczął się ślub oraz same przygotowania Jan zaprosił mnie abym zrobił mały reportaż z meczu koszykówki. W duchocie, skwarze, ale na pełnym luzie razem z jego przyjaciółmi
zagraliśmy 3×3 i 2h zleciały… a to co się działo w międzyczasie to… zobaczycie na zdjęciach !

Przygotowania? W małym napięciu, ale z uśmiechem na twarzy…
Ceremonia? Pełna wzruszeń, radości i wspominek…
Wesele? Tu mógłbym się rozpisać ale po co?

Wszystko co najważniejsze na samej zabawie czyli goście z parą młodą po prostu nie zawiedli ! Impreza rozkręciła się na dobre a “party hard” trwało do białego rana. Może to powtórzymy co? Na teraz zostają tylko/aż wspomnienia, ale bez tych wspomnień wiele byśmy nie zobaczyli !

Zapraszam do oglądania !

fotograf warszawa   ceremonia w ogrodzie villa julianna wesele villa julianna

Komentarz

Robiłam w zeszłym roku reportaż w Villi Julianna, urocze miejsce. Bardzo ładne zdjęcia! ^__^

świetna praca fotografa! światło, kadr, moment – wszystko gra jak w dobrej orkiestrze. Brawo

Kawał świetnego reportażu !

Jakub Nowotyński

Różnorodne, ciekawe, dynamiczne, zaskakujące, brawo

Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZAMKNIJ MENU