MENU

NATALIA & KONRAD | HOTEL SULBIN | WESELE PEŁNE EMOCJI

Każdego roku bywam w rożnych lokalach na wesele, w różnych zakątkach Polski czy Europy, ale nie są one ważne. Na zdjęciach jak pisałem na swojej stronie najważniejsi są Ludzie bo to Oni tworzą historię tego dnia – jednego z najważniejszych dni w swoim życiu. Natalia & Konrad zaprosili mnie na swoje wesele aż do Garwolina leżącego na południe od Warszawy.

Hotel Sulbin, który gościł parę młodą był przygotowane perfekcyjnie pod każdym względem nie mówiąc oczywiście o parze młodej. Oni wyglądali oszałamiająco. Co wyróżniało to wesele? Zdecydowanie piękny kościół Rzymskokatolicki pw. Przemienienia Pańskiego zdobiony wieloma rzeźbami oraz obrazami. Drugie wyróżnienie to goście…a tak naprawdę to najważniejsze. Dlaczego? Bo tak jak pisałem na początku… To ludzie tworzą historię tego dnia. Wszystkie dekoracje, sala czy zespół są tylko/aż dodatkiem do całości. Dla wszystkich gości bez wyjątku piątka z wielkim plusem !

Bez zbędnego pisania zapraszam do oglądania !

hotel slubin hotel slubin hotel slubin hotel slubin

Komentarz

Zdjęcie sukni w oknie to najfajniejsze zdjęcie sukni w oknie jakie ostatnio widziałam. Chwytasz niepozorną sytuację i sprawisz, że wygląda magicznie. Szacun!

Gęsto i zwięźle. Podoba mi się!

Jakub Nowotyński

Płynnie, wesoło, kolorowo, fajne repo

Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZAMKNIJ MENU