MENU

ANIA & PETER | PAŁAC RAJKOWO | WESELE W STYLU GLAMOUR

Dzisiaj zabiorę Was w niezwykłe, zabytkowe miejsce jakim jest pałac Rajkowo, który leży na obierzach Szczecina. Pomyśleć, ze jeszcze kilkanaście miesięcy temu to piękne miejsce na mapie Szczecina było doszczętną ruiną ! Kto zabrał się za renowacje tego obiektu? Otóż Pani Małgorzata, właścicielka innego kultowego obiektu u Śnieżków nie tak daleko od samego pałacu. Podjęła się ratowania tego obiektu i na dzień dzisiejszy wyszło jej to rewelacyjnie. Stało się jasne, że będzie to kolejna wspaniała sala na mapie naszego województwa a ja zacieram ręce na kolejne śluby w Pałacu Rajkowo. W skrócie można opisać: “Pałac jest teraz olśniewający, ma wyjątkowy charakter, klasę i elegancję”

PRZYGOTOWANIA W PAŁACU RAJKOWO

Ania & Peter czyli główni bohaterowie postawili na mniej stresu a więcej uśmiechu w swoim najważniejszym dniu w życiu. Po co w tym wszystkim tzw. napinka jak można napięcie rozładować lampką wina, proscecco, zjeść kawałek dobrego ciasta. Najlepiej jednak być otoczony wśród najbliższych przyjaciółek i przyjaciół ! To oni zrobią wszystko, aby Twój dzień przebiegł lekko i przyjemnie. I tak też było. Dużo radości jednak przyszedł czas chwilowej zadumy/refleksji, kiedy było bliżej ceremonii. Było już nawet lekko wyczuwalne napięcie, ale w tym wszystkim więcej było jednak niecierpliwości zobaczenia siebie nawzajem.

CEREMONIA ŚLUBNA W PLENERZE NA PODWÓRKU PAŁACU RAJKOWO

Jedyne czego się baliśmy podczas ceremonia to pogody, ponieważ w ciągu dnia na zmianę padało i świeciło słońce. Jednak podczas ceremonia obyło się bez parasola a nawet pojawiło się słońce. Firstlook? Można rzec że po amerykańsku ! Ania miała dosłownie mówiąc wejście smoka w asyście swojego Ojca. Piękny i wzruszający moment – nawet mi lekko łza się zakręciła w oku. Peter jak widać na zdjęciach… po prostu zachwycony ! Sama ceremonia na pełnym luzie, z uśmiechem na twarzy a na twarzy gości widać było nie jedną lżę.

WESELE W STYLU GLAMOUR W PAŁACU RAJKOWO

Emocjonalne życzenia, tort podawany na dziedzińcu pałacu Rajkowo, kilkanaście minut rozmów na świeżym powietrzu i nastąpiła część mniej oficjalna. Każdy tego wieczora mógł znaleźć coś dla siebie. Dla kochających tańczyć zespół przygotował najlepszą muzykę lat 90tych. Dla maluchów na świeżym powietrzu animator nakręcał atmosferę, aby dzieci miały co robić podczas całego wieczoru. Jeżeli ktoś chciał się wyciszyć to idealnym miejscem na relax były leżaki rozstawione blisko oczka wodnego. Goście mogli tam spokojnie schłodzić się napojami wysokoprocentowymi oraz spokojnie porozmawiać.
Czego zabrakło? Wydaje mi się a wręcz jestem przekonany że czasu. Dlaczego? Bo imprezowania i rozmów przy stolikach nie było końca a ja wychodziłem z poczuciem spełnionej misji ! Oby częściej !
Miejsce: Pałac Rajkowo
Organizacja: Butterfly Wedding
Dekoracje: Butterfly Decor
Papeteria: Piękne Projekty
Film: Jet Max Studio
Barmani: Event Bar
Słodki Stół & Tort: Słodkie Chwile
Zespół: Mband
MUA & Fryzura: Agnieszka Ogrodniczak

ceremonia w pałacu rajkowo ceremonia w pałacu rajkowo ceremonia w pałacu rajkowo ceremonia w pałacu rajkowo ceremonia w pałacu rajkowo ceremonia w pałacu rajkowoceremonia w pałacu rajkowo ceremonia w pałacu rajkowoceremonia w pałacu rajkowo ceremonia w pałacu rajkowoceremonia w pałacu rajkowo pałac rajkowo ceremonia w pałacu rajkowo ceremonia w pałacu rajkowo pałac rajkowo pałac rajkowo pałac rajkowo pałac rajkowowesle glamour w pałacu rajkowo pałac rajkowo pałac rajkowopałac rajkowo pałac rajkowo

Jeżeli chcesz zobaczyć inny ślub w pałacu kliknij —>Tu
Komentarz

Świetne kadry fajnie się ogląda 🙂 bardzo dobra robota Łukasz 🙂

Sztos!!! Nie przegadane, każdy kadr ciekawy i coś wnosi do historii i jest ich dokładnie tyle ile powinno być 🙂

Piękny reportaż, bardzo fajne kolory, dużo się dzieje. Piękne miejsce i ludzie 😉 fajnie Popi lubeto! 😉

Pięknie sfotografowane! Kolory miazga.

Bardzo podoba mi się ten niezwykle klimatyczny reportaż ślubny. Piękne wesele, z klasą i smakiem, które może zainspirować! 🙂

Widać, że ślub i przyjęcie z wielką klasą! Ale cały reportaż doskonały! Nic dodać, nic ująć 🙂 Gratulacje!

Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZAMKNIJ MENU