ŚLUB I WESELE W RUSTYKALNY STYLU? TYLKO W FOLWARK DAJAK

Wesele to niewątpliwie jeden z najważniejszych dni w życiu każdego człowieka. Młoda para pragnie, aby ten dzień był najcudowniejszy i najpiękniejszy. Każdy drobiazg musi być zaplanowany, przemyślany i dopięty na ostatni guzik, aby zapadł on głęboko w pamięć gości i nowożeńców. Przygotowania do wesela należy zatem zacząć z dużym wyprzedzeniem i krok po kroku odhaczać na liście rzeczy niezbędne do załatwienia, zakupienia, zarezerwowania i przygotowania. Jest to bardzo trudna operacja logistyczna i łatwo coś przeoczyć.

Folwark Dajak

Wesele to nic innego jak przyjęcie z okazji uroczystości jaką jest niewątpliwie zawarcie małżeństwa pomiędzy dwoma kochającymi się osobami. Istotą takiego przyjęcia jest dobra muzyka, wykwintne jedzenie, ale też i wspaniała sala weselna. Te wszystkie trzy cechy łączy niesamowite miejsce jakim jest Folwark Dajak w Koleczkowie koło Gdyni. Położony jest w niesamowitym miejscu – pośród sielankowego krajobrazu Kaszubskiego Parku Krajobrazowego, otoczony pięknymi zielonymi lasami i łąkami. 

Cały obiekt powstał na terenie starej stadniny koni, a obszerna sala balowa została zaadaptowana w wyremontowanej w rustykalnym stylu stajni. Bliskość przyrody sprawia, że Folwark Dajak jest idealnym miejscem na wesele jak i na odpoczynek, gdzie czas wolniej leci. Bogata gama dostępnych atrakcji (sauny, sala do ćwiczeń) w połączeniu z czystym powietrzem i nadmorskim klimatem nadaje temu miejscu niepowtarzalną atmosferę.

Folwark Dajak

Fantastyczne wesele w Folwarku Dajak zapewni sala balowa na 150 osób. Zabawa może także przenieść się do werandy lub ogrodu, z którego rozpościerają się piękne widoki będące tłem ceremonii. Folwark Dajak zapewnia także szereg usług towarzyszących, takich jak oprawa muzyczna, kamerzysta, fotograf ślubny, tradycyjne regionalne wyżywienie, obsługa baru oraz dekoracja sali. Plener ślubny młodej pary w lesie przysporzy zapewne niezapomnianych chwil oraz będzie piękną pamiątką tego ważnego dnia. Dla zmęczonych weselników Folwark przygotował 13 wygodnych i eleganckich pokoi dla 34 osób.

 

FOLWARK DAJAK TO MIEJSCE IDEALNE NA CEREMONIĘ ŚLUBNA W PLENERZE 

 

Obecnie możliwe jest udzielenie ślubu w plenerze przez urzędnika Urzędu Stanu Cywilnego. Jest to jedno z największych marzeń każdej młodej pary. Ślub w plenerze, pośród szumiących lasów i pięknych widoków jest spektakularnym wydarzeniem, na które decyduje się coraz więcej par. Piękna ceremonia połączona z zabawą pod gołym niebem, przy grillu lub ognisku oraz przy dobrej muzyce uczyni ten dzień wyjątkowym. Indywidualne podejście do wymagań przyszłej młodej pary to jedna z największych zalet Folwarku Dajak. Potwierdzić to już może dziesiątki par, które uczyniły Folwark Dajak wyjątkowym miejscem w ich wspomnieniach i w sercu.

Folwark Dajak Folwark Dajak Folwark Dajak Folwark Dajak Folwark Dajak Folwark Dajak Folwark Dajak Folwark Dajak Folwark Dajak Folwark Dajak Folwark DajakFolwark Dajak Folwark Dajak Folwark Dajak

Oprócz ślubów i wesel, w Folwarku Dajak można zorganizować inne przyjęcia okolicznościowe – chrzciny, komunię, urodziny, a także imprezy integracyjne dla firm, szkolenia i konferencje. Sala bankietowa może zostać przekształcona w profesjonalną salę konferencyjną dla 140 osób z odpowiednim nagłośnieniem i sprzętem multimedialnym. Szeroka gama usług i organizacji imprez oferowane przez Folwark Dajak sprawia, że jest to miejsce uniwersalne – dla chcących odpocząć, bawić się i pracować.

Folwark DajakFolwark Dajak