MENU

KAROLINA & ŁUKASZ | ZIMOWA SESJA NAD JEZIOREM SZMARAGDOWYM

W naszym regionie ostatnimi laty ciężko o śnieg, dlatego kiedy spadnie go choć trochę, zawsze się cieszę i kombinuję jak by tu zrobić sesje. Tej zimy w sumie śnieg leżał może 14 dni, ponieważ szybko przyszło ocieplenie. Ostatnie jednak dni to były spore mrozy co powodowało, że jeziora raz stawy zamarzały w moment, podczas gdy drzewa fajnie się oszronione. Zimowa aura w końcu dopisała jak nigdy – tak to można podsumować.

Jak pojawił się śnieg to teraz było trzeba na szybko znaleźć chętną parę na zdjęcia, dlatego co by długo nie pisać – zadzwoniłem do przyjaciółki i kilka dni później pojechaliśmy sesję. Tego dnia pogoda nas bardzo rozpieszczała. Lekki mróz, słoneczko, sporo śniegu oraz widoki- reasumując idealne warunki na zimową sesję. Kim są wybrańcy na sesje? Karolina – makijażystka z pasji oraz zawodu. Zwariowana osoba, lubiąca zwierzęta oraz naturę. Jeżeli jesteście zainteresowani twórczością Karoliny to odsyłam Was na jej fanpage : Karolina Kuklińska Make Up Artist. Łukasz – pracuję w jednej z redakcji szczecińskich gazet. Zupełne przeciwieństwo Karoli – spokojny, zrównoważony, opanowany. Lubi pograć w piłkę, biegać, pojeździć na rowerze, ale i wyjechać w dzicz powędkować.

ZIMOWA SESJA NAD JEZIOREM SZMARAGDOWYM CZYLI MIŁE SPĘDZENIE CZASU Z FOTOGRAFEM

Na sesję wybraliśmy się na “prawą stronę miasta”. Pojechaliśmy nad rzekę Płonia obok opuszczonej elektrowni oraz w do kultowego miejsca Szczecina – mianowicie nad jezioro Szmaragdowe. Na zdjęciach wspólnie z nami był jeszcze ich cudowny spaniel Karmel, który urozmaicił nam całą sesję i przy okazji pomógł z ze stresem, który towarzyszył Karoli i Łukaszowi. Ogólnie byłem tą sesją bardzo podekscytowany nie tylko z powodu samej pary, ale również przez widoki jakie zobaczyłem ! Dlaczego? Widoki mnie lekko zdumiały bo nie myślałem, że zimą nad jeziorem Szmaragdowym będzie tak pięknie – zresztą zimowa sesja nad jeziorem szmaragdowym okazała się strzałem w dziesiątkę.

Zapraszam do oglądania oraz komentowania !

jezioro szmaragdowe zimowa sesja nad jeziorem szmaragdowym jezioro szmaragdowe jezioro szmaragdowe jezioro szmaragdowe jezioro szmaragdowe jezioro szmaragdowe jezioro szmaragdowe jezioro szmaragdowe jezioro szmaragdowe w szczecinie jezioro szmaragdowe w szczecinie jezioro szmaragdowe w szczecinie jezioro szmaragdowe w szczecinie width= jezioro szmaragdowe w szczecinie jezioro szmaragdowe w szczecinie jezioro szmaragdowe w szczecinie jezioro szmaragdowe w szczecinie jezioro szmaragdowe w szczecinie jezioro szmaragdowe w szczecinie jezioro szmaragdowe w szczecinie jezioro szmaragdowe w szczecinie jezioro szmaragdowe w szczecinie jezioro szmaragdowe w szczecinie zimowa sesja nad jeziorem szmaragdowym zimowa sesja nad jeziorem szmaragdowym zimowa sesja nad jeziorem szmaragdowym jezioro szmaragdowe w szczecinie jezioro szmaragdowe w szczecinie zimowa sesja nad jeziorem szmaragdowym zimowa sesja nad jeziorem szmaragdowym zimowa sesja nad jeziorem szmaragdowym zimowa sesja nad jeziorem szmaragdowym zimowa sesja nad jeziorem szmaragdowym zimowa sesja nad jeziorem szmaragdowym zimowa sesja nad jeziorem szmaragdowym zimowa sesja nad jeziorem szmaragdowym

Jeżeli chcesz zobaczyć inną sesję narzeczeńską w okolicy Szczecina kliknij —>Tu
Komentarz

Świetna sesja jak na zimowe warunki. Fajnie zagrane kompozycją.

Dodaj Komentarz

ZAMKNIJ MENU