ZDJĘCIA ŚLUBNE SZCZECIN

Czy wybór miejsca na zdjęcia ślubne w Szczecinie jest istotne? Fotograf ślubny Szczecin – gdzie szukać swojego wymarzonego fotografa na uroczystość zaślubin? Czy styl fotografii ślubnej Szczecin jest istotny czy można pominąć ten fakt? Jaka powinna być Wasza wymarzona sala na reportaż ślubny? Styl rustykalny, boho czy może glamour lub industrialny? Na te pytania oraz inne postaram się Wam odpowiedzieć a jednocześnie pomóc w wyborze

CZY ZDJĘCIA ŚLUBNE W SZCZECINIE BĘDĄ PODOBAĆ SIĘ WSZYSTKIM?

Od dłuższego czasu możemy zaobserwować trend, w którym zdjęcia ślubne w Szczecinie możemy podzielić na dwie kategorię. Pierwsze to sesje ślubne, które robione sąd w naturze. Sesja narzeczeńska w lesie, sesja ślubna nad morzem, czy plener ślubny w stylu boho to tylko niektóre propozycje, jakie mogę Wam zaproponować jeżeli chodzi zdjęcia ślubne robione przez fotografa ślubnego Szczecin w naturze. 

Jak wygląda sprawa klimatu industrialnego na plener śluby w Szczecinie? Z tym jest trochę gorzej, ale kto powiedział, że beznadziejnie?! Popularne miejsca, w których fotograf ślubny Szczecin może zrobić Wam super zdjęcia ślubne to min: Wały Chrobrego, bulwary nadodrzańskie, stare budynki przy Kolumba 4, okolice Bramy Portowej, tereny Stoczni Szczecińskiej czy opuszczone fabryki na prawej stronie brzegu – popularnym prawobrzeżu. 

Widzicie sami, że wybór jest naprawdę duży. Wszystko jest kwestią tylko tego, czego oczekujecie od fotograf ślubny Szczecin. Miejsce pleneru może być Waszym wyborem, ale i również fotografa. Dużo zależy od Waszego pomysłu na zdjęcia ślubne oraz od samych chęci – bez nich nic nie zrobimy. Jeżeli moje propozycje przypadły Wam do gustu koniecznie zobaczcie te lokalizacje. Fotograf Ślubny Szczecin – najlepszy fotograf na sesję zdjęciową.

zdjęcia ślubneW JAKIM STYLU MOŻNA WYKONAĆ ZDJĘCIA ŚLUBNE W SZCZECINIE

Wojewódzkie miasto Szczecin posiada mnóstwo powojennych kamienic, które mają swój niezwykły urok, klimat oraz niepowtarzalny charakter. Można tam bez problemu zrobić miejską sesję narzeczeńską czy też plener ślubny lub całkowicie industrialną np w filharmonii w Szczecinie, placu przełomów, na dachu galerii handlowej Kaskada lub Galaxy. Dużo zależy również od Waszego ubioru, czy kolorystyki. Fotografia ślubna Szczecin musi współgrać z Wami, aby Wasze zdjęcia ślubne miały niepowtarzalny charakter i abyście byli z nich zadowoleni przez wiele lat.

Szczecin ma również bardzo duży plus, o którym większość zapomina. Jest położony blisko granicy z Niemcami, co skutkuje szukaniem również miejsc przy samej granicy lub w dalszych miejscowościach czy nawet w Poczdamie, Berlinie, Rugii czy Hamburgu. Fotograf ślubny Szczecin może bez problemu pojechać w te regiony Niemiec, ponieważ ma bardzo blisko. Po tych stronach można znaleźć mnóstwo unikalnych dworków, pałaców czy opuszczonych budynków, w których można zrobić naprawdę wiele fajnych kadrów w stylu boho czy glamour. Pamiętajcie jednak że nie wszystko zależy tylko od fotografa ślubnego . Dużo zależy od Was samych. Musicie dać z siebie wszystko, aby Wasi znajomi wręcz zazdrościli Wam fotografa ślubnego Szczecin, który robił zdjęcia ślubne.

CO POWINIEN WIEDZIEĆ FOTOGRAF ŚLUBNY SZCZECIN JADĄC NA ŚLUB?

W dzisiejszych czasach wybrankowie nie kierują się odległością, jaka dzieli fotografa z panną młodą oraz panem młodym, tylko stylem oraz czy sam fotograf ślubny im pasuje z charakteru czy rozmowy. Dzięki temu mogę często jeździć jako fotograf ślubny do Szczecina, czy w każde inne miejsce w Polsce czy w Europie w zależności od tego, gdzie odbywa się ślub. Mogę przez to poznać lokalne tradycje, mnóstwo ludzi, degustować lokalne jedzenie. Szczecin i cały region Zachodniopomorski jest bogaty w różne zwyczaje, które przechodzą z pokolenia na pokolenie, a fotograf ślubny Szczecin ma możliwość Ich uwieczniania.

Nie zapomnijcie poinformować, swojego fotografa o tradycjach, jakie będziecie mieć na swoim weselu. Fotograf ślubny Szczecin będzie miał zdecydowanie łatwiej pod czas pracy przez co nie uciekną mu żadne ważne momenty, podczas reportażu ślubnego. 

CZY FOTOGRAFIA ŚLUBNA SZCZECIN BĘDZIE KAŻDEMU SIĘ PODOBAĆ?

Wybór dobrego fotografa na ślub i wesele nie powinien być dziełem przypadku. Doświadczenie w zawodzie oraz mnóstwo ślubów, które zrobił fotograf ślubny szczecin pozwoliły mu nauczyć, że każde zdjęcie z dnia ślubu musi być dobrze przemyślane. Historia dwojga ludzi w dniu ślubu jest niepowtarzalna, dlatego tak wielką wagę fotograf ślubny przykłada do kadrów. Obserwuje to, co dzieje się podczas wszystkich etapów wesele co owocuje następnie świetnymi kadrami, którymi możecie się cieszyć, gdy oddane zostaną zdjęcia ślubne

Nie każdemu reportaż ślubny zrobiony przez fotografia ślubna szczecin będzie się podobać i ma on tego świadomość. Reportaż ślubny to historia opowiadana kadrami, które są niepozowane i niezaplanowane. Reportaż to głównie ulotne chwile oraz prawdziwe i naturalne momenty. Zdjęcia Ślubne to również emocje. Radość, łzy, słowa, które ukazywane są w każdym pojedynczym zdjęciu. Osoba oglądająca reportaż powinna poczuć się jak uczestnik, jednak nie koniecznie musiała być na tym wydarzeniu.

OFERTA ŚLUBNA OD FOTOGRAF ŚLUBNY SZCZECIN – PROSTA I CZYTELNA DOSTOSOWANA DO POTRZEB PARY

Fotograf Ślubny Szczecin jest w stanie dostosować ofertę ślubną do klienta. Istnieje możliwość wykonywania zdjęć już od momentu rozpoczęcia przygotowań do ślubu (np. w domu panny młodej lub pana młodego). Na zdjęciach uwiecznione może być także błogosławieństwo otrzymane od rodziców oraz cała uroczystość, która odbędzie się w Kościele. W ofercie znajdują się też fotografie z wesela, wraz z oczepinami. Każdy będzie mógł dopasować ofertę do swoich potrzeb, dzięki czemu współpraca ułoży się doskonale.

SALA NA WESELE W SZCZECINIE – TOP 15 LOKALI REGIONIE WEDŁUG FOTOGRAFA ŚLUBNEGO SZCZECIN

Lokal na Wasze wymarzone wesele jest bardzo ważny – a może i najważniejszy podczas organizowania Waszej uroczystości, bo przecież bez tego wesele się nie odbędzie, zwłaszcza jeżeli trzeba dokonać rezerwacji znacznie wcześniej. Już teraz słyszę od znajomych, że pary potrafią rezerwować nawet trzy do czterech lat do przodu ! Dla mnie szok, ale jest to dowód na to, że brakuje fajnych i niesztampowych miejsc na organizację wesela. Nie przekonują mnie zwykłe miejsca na wesela, ale kto powiedział, że ze zwykłych można również zrobić niezwykłe.

Wszystko zależy zwyczajnie od nas. Specjalnie dla Was przygotowałem subiektywny top, fajnych miejsc na przyjęcie weselne Szczecinie oraz okolicy. Są to miejsca w których byłem i sam lokal przypadł mi bardzo do gustu. Przy okazji możecie również pomyśleć, że fotograf ślubny Szczecin, może zdecydowanie lepiej zrobić reportaż ślubny w pięknej, rustykalnej lub glamurowej sali. Wasze zdjęcia ślubne będą wtedy bardzo wyjątkowe i niepowtarzalne.

MŁYN NAD STARĄ REGĄ

Jeżeli szukacie lokalu, który jest przepełniony fauną i florą to właśnie Młyn Nad Starą Regą jest idealnym wyborem dla Was. Lokal nie jest położony w Szczecinie bo mieści się 110 km od stolicy województwa. Jest położony na wsi prawie w środku lasu nad zabytkowym młynem, przy którym przepływa rzeka Rega. Historia tego miejsca jest dość niezwykła, ponieważ jest ona związana ściśle z przodkami właścicieli.

“Nie bez powodu obecny właściciel (od 2005 r.) „Młyna nad Starą Regą” na swoją działalność wybrał tę miejscowość – w tej wsi po wojnie osiedlili się jego dziadkowie. Zaraz po nabyciu młyna rozpoczął remont i w ciągu dwóch lat wraz żoną przekształcili zniszczony i zaniedbany budynek w prężnie działający ośrodek. Konsekwencja właścicieli doprowadziła do tego, że Młyn Tarnowo jest jedną z bardziej popularnych lokalizacji na Wasze wspaniałe Wesele.

Młyn Nad Starą Rega sam w sobie jest już przepiękny i w moment kojarzy się z sielskim klimatem, Wesela rustykalne czy boho idealnie wprowadzą Was w klimat tego miejsca. Taras nad rzeką powoduje, że czujesz duży luz a wielkie szyby na całą długość sali pięknie ukazują naturę po przeciwnej stronie rzeki. Na świeżym powietrzu tuż obok rzeki jest możliwość zrobienia ceremonii ślubnej w ogrodzie. Niewątpliwie jest to wielka zaleta tego miejsca a dołączyłbym do nich jeszcze sporą bazę noclegową, pyszne jedzenie oraz kolejny raz pisząc samą lokalizację. Fotografia ślubna Szczecin może wam zrobić w tym miejscu wyjątkowe zdjęcia ślubne – wszystko to kwestia tylko i aż wyboru !

młyn nad starą regąmłyn nad starą regąmłyn nad starą regąmłyn nad starą regąmłyn nad starą regąmłyn nad starą regąmłyn nad starą regąmłyn nad starą regąmłyn nad starą regąmłyn nad starą regąmłyn nad starą regąmłyn nad starą regą

BIAŁA WSTĄŻKA CZEPINO

Wcześniej zaprezentowałem lokal w sporej odległości od Szczecina, natomiast teraz przedstawię Wam miejsce, które jest dosłownie w okolicy bo tylko 25 km od centrum. Biała Wstążka bo o tym lokalu mowa to Dom Restauracyjny, który znajduje się na wzniesieniu morenowego wzgórza, w oddalonym od zgiełku i wielkomiejskiego hałasu. Otoczona polami i lasami przestrzeń stanowi wyjątkowe tło dla wyjątkowych uroczystości.

W obiekcie znajdują się wyjątkowo zaprojektowane pokoje, a w ogrodzie miejsce do wypoczynku dla dorosłych i dzieci. Miejsce to powstało nie tylko z myślą o najbliższych, przyjaciołach i całych rodzinach ale i o parach młodych, które szukają lokalu z charakterem. Biała Wstążka jest dość uniwersalnym lokalem, ponieważ można zrobić tam wesele boho czy rustykalne a można zrobić również dekoracje glamour i poczuć się jak w pałacu. Wszystko drogie Pary zależy wyłącznie od Was i od Waszych pomysłów na Waszą uroczystość weselną. Biała Wstążka na pewno sprosta Waszym oczekiwaniom i z pewnością zrobicie tam swoje wymarzone wesele.

biała wstążkabiała wstążkabiała wstążkabiała wstążkabiała wstążkabiała wstążkabiała wstążkabiała wstążkabiała wstążkabiała wstążkabiała wstążka

RESTAURACJA CHAŁUPA

Przedstawiłem Wam dwa lokale w różnej odległości od Szczecina więc czas na mojego faworyta jeżeli chodzi o lokale w Szczecinie. Restauracja chałupa jest to tak naprawdę jedyny lokal, który mieści się w centrum Szczecina lub jak kto woli jest lekko na uboczu. Na obecny moment mam do lokalu jedynie 2000 metrów czyli można iść dosłownie w kapciach.

Restauracja Chałupa nie jest położona w lesie czy nad jeziorem bo jest przy ruchliwej drodze w stronę centrum Szczecina. Posiada ona jednak dość duży ogród do zrealizowania ceremonii ślubnej czy rodzinnego grilla. W lokalu można zrobić wesele o dowolnej charakterystyce, ponieważ jest bardzo uniwersalny. Szarość przełamana bielą z dodatkami zieleni oraz naturalnego drewna sugeruje, że można iść w styl boho lub rustykalny. Nic z tych rzeczy ! Można również śmiało zorganizować wesele w stylu glamour i nie będzie to żaden obciach. Uniwersalność lokalu, bliskość do centrum, bardzo dobry dojazd oraz rewelacyjne jedzenie sprawia, że Restauracja Chałupa jest bardzo popularnym lokalem jeżeli chodzi o uroczystości ślubne.

BUKOWY PARK

Lokal, który jest lekko na uboczu od Szczecina, ale położony jest przy samej Puszczy Bukowej. Bukowy Park to sala, w której znajdziemy przepiękną oranżerie na tańce lub ceremonię zaślubin, podczas której fotograf ślubny szczecin może zrobić wyjątkowe zdjęcia. Posiada ona bogate restauracyjne menu, które zaspokoi najbardziej wybrednych „koneserów” jedzenia na weselach. Lokal posiada również miejsca noclegowe, co jest istotną informacją dla osób z dalszych regionów Polski.

bukowy park szczecinbukowy park szczecinbukowy park szczecinbukowy park szczecinbukowy park szczecinbukowy park szczecinbukowy park szczecinbukowy park szczecinbukowy park szczecinbukowy park szczecinbukowy park szczecin

RESTAURACJA U ŚNIEŻKÓW

U Śnieżków to lokal powstały w 2009 roku, który jest konsekwentnie prowadzony przez Małgorzatę Śnieżek położony jest w Smolęcinie. Ok.10 km od centrum Szczecina. Obok samego lokalu nie tak dawno powstała winnica, w której będzie produkowane lokalne wino ! Chyba będzie to pierwsza tego typu inwestycja w pobliżu samego Szczecina za co trzeba chwalić. Restauracja u Śnieżków jest w stanie pomieścić na spokojnie 120 osób i można tam zrobić wesele glamour jak i rustykalne czy nawet boho. Wszystko zależy tylko od naszej ułańskiej fantazji.

DWOREK OSTĘP

Kolejny lokal to dworek Ostęp, który położony jest… w lesie ! Tak dobrze czytacie. Jest to przerobiona stodoła, która jest w stanie pomieścić ok 70 osób bez problemu. W samej okolicy roi się od fauny i flory a dodatkową atrakcją jest możliwość spędzenia na powietrzu dłuższego czasu zarówno na weselu jak i na małym odpoczynku z dala od miejskiego ruchu. Jedzenie? Domowe i smaczne a przy okazji regionalnie ! Nic tylko robić tam wesela w stylu boho, rustykalnym czy ludowym. Fotografia ślubna Szczecin czeka tylko, kiedy zostaną zrobione tam kolejne zdjęcia ślubne.

DWOREK SZCZERE POLE

“Miejsce, które urzeka, czyli Dworek Szczere Pole to 100-letni dom, który ma formę staropolskiej siedziby. Zachowane stare elementy konstrukcyjne wraz z naturalnym wystrojem tworzą tu ciepłą i wyjątkową atmosferę. Dworek położony jest na Pojezierzu Drawskim, na malowniczej kolonii Wierzchówko. Nasz teren to dokładnie szczere pole. Otaczają nas pola, łąki, lasy, pobliskie jeziora oraz wiele bogactw natury.” Ciężko nie zgodzić się z tym opisem właścicieli tego uroczego dworku. Czuję, że zdjęcia ślubne podczas ceremonia i ślubu wyjdą tam znakomite.

PAŁAC RAJKOWO

Pałac Rajkowo jest niewątpliwie rarytasem, jeżeli chodzi o miejsca na ślub i wesele. Dlaczego? W samym otoczeniu Szczecina jest niewiele pałaców oraz dworków natomiast Pałac Rajkowo jest jedyne 7 km od centrum miasta co powoduje, że jest miejscem niezwykłym na mapie lokali na wesele. Pałac w Rajkowie to historyczny obiekt, który powstał w 1910 roku a 100 lat później zaczęła się jego renowacja pod lokal na wesela. Na dzisiaj jest niezwykłym pałacem na zdjęcia ślubne oraz inne wydarzenia kulturalne, które mogą odbywać się w środku pałacu oraz na dziedzińcu.

RANCZO PANDROSSA

Ranczo Panderossa położone jest na Pojezierzu Drawskim pomiędzy m. Szczecinek a w. Gwda Wielka kierunek na Słupsk nad jeziorem Wielimie. Ranczo mieści się na 30ha terenu łąk i lasów z bezpośrednim dostępem do jeziora i własną plażą. Piękne tereny, bogactwo ptaków wodnych na czele z czaplą siwą i kormoranami. Obfitość zwierzyny i runa leśnego, jelenie, sarny, zające spotkać można każdego ranka lub wieczora.

Przez jezioro przepływa rzeka Gwda, która stanowi nie lada atrakcję dla amatorów spływów kajakowych. Bliskość Szczecinka bardzo pięknego miasta o licznych walorach turystyczno-sportowych stwarza dodatkowe możliwości organizacji zajęć: tenis ziemny, sporty wodne: żeglarstwo, narty wodne (drugi wyciąg co do wielkości w Europie), skutery wodne, basen kryty, liczne trasy rowerowo-piesze.” Brzmi pięknie, ale czy zdjęcia ślubne będą tam wyjątkowe? Jestem tego zdecydowanie pewien !

BARNÓWKO W SAM LAS

Zdjęcia ślubne w lesie? Brzmi dziwnie, ale tak może być ! Barnówko w Sam Las jest położony środku lasu, co dodatkowo sprawia, że mamy ciszę spokój oraz możemy pooddychać czystym powietrzem. Marzysz o weselu w lesie? Jest to lokal własnie dla Ciebie – zdjęcia ślubne będą tam wyjątkowe.

barnówko w sam lasbarnówko w sam lasbarnówko w sam lasbarnówko w sam lasbarnówko w sam lasbarnówko w sam lasbarnówko w sam lasbarnówko w sam lasbarnówko w sam lasbarnówko w sam lasbarnówko w sam lasbarnówko w sam las

DWOREK NAD REGĄ NOWIELICE

10 km od morza Bałtyckiego, cisza, spokój oraz wielki teren na Twoje wymarzone wesele. Taki jest właśnie Dworek Nad Regą w Nowielicach, niedaleko Trzebiatowa. Zdjęcia ślubne w plenerze? Nie ma problemu. Wesele w rytmie slow? Żaden problem. Hotel dla gości? Oczywiście. Dobre jedzenie i bogaty wybór menu sprawia, że można zrobić tam wymarzone wesele.

BURSZTYNOWY PAŁAC

“Bursztynowy Pałac to jedno z najbardziej wyjątkowych miejsc zachodniego Pomorza, to malowniczo położony kompleks hotelowy otoczony przez starannie utrzymany park krajobrazowy, tworząc prawdziwy azyl. Fascynujące wnętrza pałacu zostały wykończone i umeblowane z niezwykłą dbałością o szczegóły. Stylowo zachowany wystrój wyróżniają unikatowe detale, podkreślając swą wyjątkowość oraz niepowtarzalność.” Nic tylko robić zdjęcia ślubne w tym wyjątkowym miejscu.

DWOREK KUROWSKI

Dworek Kurowski to kolejne miejsce na mojej liście, które położone jest kilka km od centrum Szczecina. Wyjątkowy lokal z ogrodem do wykorzystania na ceremonię ślubną oraz na wesele pod namiotem, gdzie zdjęcia ślubne będą niezwykłe. 

GOSPODARSTWO U KOCHAŃSKICH

Przedostatni lokal ! jest to Gospodarstwo u Kochańskich. Sami właściciele piszą tak:  “Szukasz miejsca, gdzie zorganizujesz wesele, przyjęcie okolicznościowe lub spotkanie w gronie przyjaciół, zrobiłeś pierwszy dobry krok. Gospodarstwo Kochańscy to jednak nie tylko wesela, komunie i spotkania. To także miejsce, gdzie znajdziesz pokój gościnny po pełnej wrażeń nocy lub odpoczniesz po dniu, w którym korzystałeś z bogactwa okolicznej przyrody.

Komfortowe pokoje czekają na bawiących się i relaksujących u nas, ale wstąp także, jeśli jesteś w okolicy w sprawach biznesowych – zapewniamy, że nabierzesz tu nowych sił. W domu weselnym, który mieści się w odrestaurowanej przedwojennej stodole, skosztujecie m.in. domowych potraw i przetworów. Aby dobrze wypocząć po udanej zabawie, przygotowaliśmy dla Was tanie i komfortowe zakwaterowanie” Brzmi niezwykle i tak też własnie jest !

FOLWARK W PLENERZE

Doczekaliśmy się ostatniego miejsca na mojej subiektywnej liście 15 najlepszych miejsc na ślub i wesele w regionie Zachodniopomorskim. Ostatnim lokalem na zdjęcia ślubne jest Folwark Słodkówko. Pierwsza stodoła z prawdziwego zdarzenia stała się faktem ! Folwark w Plenerze to idealne miejsce do organizacji wesela w stylu boho, rustykalnym, vintage, wiejskim i tradycyjnym. Spełnienie marzeń o wyjątkowym ślubie w niebanalnym miejscu, jakim jest właśnie Folwark w Plenerze ! Zdjęcia ślubne oraz reportaż ślubny? Wręcz same będą się robić !