MENU

KORNELIA & PER | SESJA NARZECZEŃSKA NA VERDENS ENDE W NORWEGII

Verdens Ende w języku norweskim znaczy dosłownie koniec świata. Kto mnie zaprosił tak daleko?! Kornelia & Per –  na co dzień mieszkają ok 100 km od Oslo i dane mi było zobaczyć jak wygląda życie na wsi w Norwegii (o tym innym razem opowiem). Jeszcze dzień przed zrobieniem cały dzień lało i to dość mocno, ale wierzyliśmy do końca, że warunki się poprawią. Z drugiej strony w tamtym roku również w Norwegii zrobiliśmy sesję w deszczu przy odczuwalnej temperaturze 0 stopni i daliśmy radę z Pauliną & Dawidem.

Na szczęście zdecydowana poprawa była w dniu sesji. Typowa dla Norwegii pogoda czyli pochmurno, wietrznie, ale tym razem zaskoczyła nas temperatura. Ale czy warunki atmosferyczne są aż tak ważne na sesji? Zdecydowanie nie ! Najważniejsi są ludzie, a parą a w tym wypadku Kornelia & Per. Nietypowa “stylizacja’, fantastyczni ludzie oraz inne miejsce niż zawsze pozwoliło mi zrobić coś innego niż zawsze.

Jesteście ciekawi jak wyszło? Zapraszam do oglądania !

verdens ende verdens endeverdens ende verdens ende verdens ende verdens ende verdens ende verdens endeverdens endesesja narzeczeńska w norwegiisesja narzeczeńska w norwegii sesja narzeczeńska w norwegii sesja narzeczeńska w norwegii sesja narzeczeńska w norwegii sesja narzeczeńska w norwegii sesja narzeczeńska w norwegii sesja narzeczeńska w norwegii sesja narzeczeńska w norwegii sesja narzeczeńska w norwegii sesja narzeczeńska w norwegii sesja narzeczeńska w oslo sesja narzeczeńska w oslo couple session oslo wedding oslo wedding oslo wedding oslo wedding oslo wedding oslo wedding oslo wedding sesja narzeczeńska w oslosesja narzeczeńska w oslo

Jeżeli chcesz zobaczyć inną sesję w Norwegii kliknij —>Tu

Komentarz

Super się to ogląda. Świetne kadry! Klimatycznie i powiało świeżością:)

Stylizacja na pewnie nie typowa. Ale wyglądają razem świetnie, po za tym ważne że im się podoba i że dobrze się czują. Co inni powiedzą nie ma znaczenia.

Świetny klimat, niebanalne kadry, duża dawna mocnej fotografii.

Ale klimat! Uwielbiam styl tej pary w połączeniu z lekkością zdjęć. Szacun!

Bardzo fajna sesja. Super para 🙂

Można śmiało powiedzieć, że trafił swój na swego i mam tu na myśli, że para fantastycznie dobrała fotografa, którego zainteresowania i styl jest podobny do ich upodobań! Piękni ludzie, pięknie przez Ciebie pokazani, w pięknym krajobrazie – nie sposób się nie zakochać!

Oglądałem z przyjemnością 🙂

Uwielbiam ich od pierwszego portretu. Świetny klimat! Brawo!

Ewenement para. Świetnie, że na taką trafiłeś i pokazani w odpowiedni sposób 🙂 brawo

Bardzo fajny klimat, podoba się !!

Tomasz Pańszczyk

o Boże, co za para, co za klimat. Świetne to jest w całości:)

Zdjęcia mają swój klimat. Dobrze się je ogląda.

Norwegia my love… i do tego ta kosmicznie oryginalna parka

Woow, super sesja 🙂 Brakuję tylko Łukasz gitar ;P

Świetne,klimatyczne zdjecia !! ps. Kozackie portrety 🙂

Fantastyczne… Miła odmiana od klasycznych sesji 🙂

Fajnie, oglądam w kółko! 32 moje ulubione:)

Dodaj Komentarz

ZAMKNIJ MENU