MENU

Sesja zimowa nad jeziorem Szmaragdowym? Dlaczego nie !

W naszym regionie ostatnimi laty ciężko o śnieg, dlatego kiedy spadnie go choć trochę, zawsze się cieszę i kombinuję jak by tu zrobić sesje.
Akurat tej zimy, w sumie standardowo śnieg leżał może 14 dni… może nawet krócej, ale… były wtedy duże mrozy co powodowało, że jeziora, stawy były zamarznięte a drzewa fajnie oszronione
Mówiąc krótko – zimowa aura w końcu dopisała jak nigdy 🙂

Jak śnieg był to teraz było trzeba na szybko znaleźć chętną parę na zdjęcia – co by długo nie pisać… zadzwoniłem do przyjaciółki i kilka dni później pojechaliśmy sesję.
Tego dnia pogoda nas bardzo rozpieszczała. Lekki mróz, słoneczko, sporo śniegu oraz widoki – idealne warunki na sesję zimową
Kim są wybrańcy na sesje? Karolina – makijażystka z pasji oraz zawodu. Zwariowana osoba, lubiąca zwierzęta oraz naturę. Jeżeli jesteście zainteresowani twórczością Karoliny to odsyłam Was na jej fanpage : Karolina Kuklińska Make Up Artist
Łukasz – pracuję w jednej z redakcji szczecińskich gazet. Zupełne przeciwieństwo Karoli – spokojny, zrównoważony, opanowany. Lubi pograć w piłkę, biegać, pojeździć na rowerze, ale i wyjechać w dzicz powędkować.

Na sesję wybraliśmy się na “prawą stronę miasta”. Pojechaliśmy nad rzekę Płonia obok opuszczonej elektrowni oraz w do kultowego miejsca Szczecina – mianowicie nad jezioro Szmaragdowe.
Na zdjęciach wspólnie z nami był jeszcze ich cudowny spaniel Karmel, który urozmaicił nam całą sesję i przy okazji pomógł z ze stresem, który towarzyszył Karoli i Łukaszowi.
Ogólnie byłem tą sesją bardzo podekscytowany nie tylko z powodu samej pary, ale również przez widoki jakie zobaczyłem !
Dlaczego? Widoki mnie lekko zdumiały bo nie myślałem, że zimą nad jeziorem Szmaragdowym będzie tak pięknie – zresztą zobaczcie sami !

Zapraszam do oglądania oraz komentowania !

jezioro szmaragdowe jezioro szmaragdowe jezioro szmaragdowe jezioro szmaragdowe jezioro szmaragdowe jezioro szmaragdowe jezioro szmaragdowe jezioro szmaragdowe szczecin dabie szczecin dabie szczecin dabie szczecin dabie szczecin dabie szczecin dabie szczecin dabie szczecin dabie szczecin dabie waly chrobrego waly chrobrego waly chrobrego waly chrobrego waly chrobrego waly chrobrego waly chrobrego waly chrobrego waly chrobrego waly chrobrego brama portowa szczecin brama portowa szczecin brama portowa szczecin brama portowa szczecin brama portowa szczecin brama portowa szczecin brama portowa szczecin

Komentarz

Świetna sesja jak na zimowe warunki. Fajnie zagrane kompozycją.

Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZAMKNIJ MENU