ASIA & KAROL | SESJA NARZECZEŃSKA W DOLINIE KOŚCIELISKIEJ

Dolina Kościeliska oraz okolice Zakopanego to jedno z 3 miejsc Polsce, gdzie często jadę na odpoczynek lub sesję zdjęciową.

Był to już trzeci wyjazd do Zakopanego w ciągu 3 tygodni, ale tym razem połączony z sesją, warsztatami oraz odpoczynkiem. Jeszcze jak przyjechaliśmy po kilkunastogodzinnej podróży mieliśmy idealną pogodę. A co było wieczorem? Zaczęło mocno padać oraz była gęsta mgła a następnego dnia mieliśmy robić sesję z Joanna & Karolem. Dzień później na szczęście już nie padało, nie było również aż takiej mgły a było zdecydowanie cieplej.

Cieszyłem się jak dziecko bo taką pogodę w górach bardzo lubię. Robi się wtedy trochę nastrojowo a natura robi “pokaz’ swojej siły. Wybraliśmy się do Doliny Kościeliskiej, ponieważ chodzenie po Tatrach kiedy jest ślisko jest zdecydowanie niebezpieczne. Jak tylko zobaczyłem krajobraz, jaki mam przed sobą wiedziałem, że będzie to udana sesja a pogoda nie powinna nam popsuć tej sesji chociaż jak to w górach – zmienia się ona dynamicznie Asia & Karol nie patrząc co robi natura zajęli się sobą a ja wraz z moją narzeczoną wspólnie fotografowaliśmy.

Sesja narzeczeńska w Dolinie Kościeliskiej – Joanna & Karol —–> Oglądamy !

fotograf zakopane fotograf zakopane fotograf zakopane fotograf zakopane fotograf zakopane dolina koscieliska dolina koscieliska dolina koscieliska dolina koscieliska dolina koscieliska dolina koscieliska tatry tatry tatry tatry tatry tatry tatry sesja narzeczenska zakopane sesja narzeczenska zakopane sesja narzeczenska zakopane sesja narzeczenska zakopane sesja narzeczenska zakopane sesja narzeczenska zakopane sesja narzeczenska zakopane dolina chocholowska dolina chocholowska dolina chocholowska Sesja Narzeczeńska w Dolinie Kościeliskiej dolina chocholowska dolina kościeliska dolina chocholowskaJeżeli chcesz zobaczyć inną sesję w górach kliknij —>Tu