MENU

JUSTYNA & MICHAŁ | HISTORYCZNA PLAŻA | SESJA NARZECZEŃSKA ŁEBA

Pnie prastarych drzew odkryte przez morze na plaży w okolicach Łeby. Miejsce skrywające historie. Miejsce z niepowtarzalnym klimatem. A wśród nich dwoje wspaniałych ludzi. Sesja narzeczeńska Justyny & Michała, którym nie straszny ani deszcz ani chłód napisała kolejny rozdział o perypetiach tego miejsca.!

Dlaczego to miejsce? Bo jak ta para jest niepowtarzalne! Bo tak jak miłość, pnie drzew okazały się być niezwykle trwałe, mimo przeciwności losu, wściekłych sztormów, działania soli. Pokazałem im to miejsce na zdjęciach i w moment rzuciło się podobieństwo do Islandię, ale za to na wyciągnięcie ręki! Zachwycili się, jak ja. Jadąc w nieznane, w podróży trwającej 5 godzin towarzyszył nam deszcz i atramentowe niebo zasnute chmurami. Jednak dla nich to żadna przeciwność! Nawet dla Pięknej Justyny, kobiety 100%, o której makijaż, wykonany przez Karolinę, bałem się najbardziej. Idąc 5 kilometrów brzegiem rozzłoszczonego morza na horyzoncie dostrzegliśmy rozrzedzającej się chmury i nawet deszcz ustał.

SESJA NARZECZEŃSKA ŁEBA CZYLI IDEALNE MIEJSCE NA PLENER Z PARĄ

Korzystając z każdej spokojnej chwili, a nie było ich wiele, przy temperaturze odczuwalnej około -15 stopni, ogrzewałem się w żarze ich uczuć, ich uśmiechów, ich czułych gestów. I chodź nawet sprzęt buntował się w tych niesprzyjających warunkach pogodowych, obiektywy parowały, a baterie rozładowywały się trzy razy szybciej niż zwykle, powstała niezwykła sesja. Na zdjęciach zaklęte zostały emocje. Brodząc w mokrym piasku, w drodze do samochodu, marząc o kubku herbaty na przekór chorobie, przeglądałem zdjęcia. A efekt finalny? Sami zobaczcie! Mimo przeciwności narzeczeni wyrwali w zimnie. Z ich twarz nie schodził uśmiech! Nawet makijaż podołał! To była niezwykle trudna i odważna sesja.

Dziękuję Wam za poświęcenie i za to, że mogłem z Wami dzielić te chwile. A to, ze ja otarłem się niemal o zapalenie płuc, to sprawa drugorzędna. Piękno tej sesji wszystko wynagradza!

sesja narzeczeńska łeba sesja narzeczeńska łeba sesja narzeczeńska łebasesja narzeczeńska łeba sesja narzeczeńska łeba wydmy łeba wydmy łeba sesja narzeczeńska łeba wydmy łeba wydmy łeba pustynia łeba pustynia łeba pustynia łeba Zatopiony las Czołpiono Zatopiony las Czołpiono Zatopiony las Czołpiono Zatopiony las Czołpiono Fotograf Gdańsk Fotograf Gdańsk Fotograf Gdańsk Fotograf Gdańsk Fotograf Gdańsk Fotograf Słupsk Fotograf Słupsk Fotograf Słupsk Fotograf Słupsk

Sesja narzeczeńska Łeba? Niestety nie mam innej sesji ! Ale Jeżeli chcesz zobaczyć inną sesje w deszczu kliknij —-> Tu

Komentarz

Pięknie, wyjątkowo.. Baardzo lubię!

Piękne kolory i ciekawe kadry. Bardzo dobra sesja!

Bardzo mi się podoba. Miejsce dodaje klimatu, ale te wszystkie “bliskie zdjęcia” – to jest to!

Świetna sesja, kapitalny pomysł wykorzystania tego nietypowego “odkrycia” i pozostawienia po nim śladu na zdjęciach. I jak pięknie skupione zdjęcia na tej parze!

Bardzo dobre kadry, rewelacyjna obróbka, niesamowite miejsce. Wszystko delikatne i naturalne. Super!

Bardzo dobry materiał i niebanalne miejsce, które dodaje wyjątkowego charakteru całości 🙂

Bardzo lubię! Świetnie, zwięźle opowiedziane. Piękna, delikatna i ponadczasowa post-produkcja. Fajni ludzie i super miejsce! Motywuje żebym ruszył się z domu 😉

Dodaj Komentarz

ZAMKNIJ MENU