MENU

 WESELE RUSTYKALNE | GOŚCINIEC NAD INĄ | KAROLINA & MICHAŁ

Każdego roku w naszym regionie odwiedzam wiele lokali weselnych, ale tylko kilka zapamiętuję na dłużej. wiele czynników ma na to wpływ. Choćby styl, położenie, okolica, wystrój, jedzenie czy nawet ogólnie rzecz biorąc warunki do fotografowania. Taką salą jest Gościniec Nad Iną w Żarowie koło Stargardu. Sala przypominająca troszkę stodołę, o bardzo folkowym wyglądzie. Rustykalne wesele jest idealnym do takiego miejsca. Czego chcieć więcej? Oczywiście odpowiedniej pary…
Karolina & Michał nie przez przypadek wybrali to miejsce. Idealnie ten lokal oddawał klimat jaki preferuje panna młoda. Mówiąc krótko sielsko i anielsko. Suknia nawiązywała do folkowych tradycji, która idealnie się wpisała w charakterystykę lokalu. Jak przebiegał cały dzień? Mówiąc krótko dynamicznie. Duża ilość wzruszeń w kościele, dużo uśmiechów na życzeniach, wiele rozmów oraz wspólnych tańców na weselu do późnych godzin nocnych.
Czy to wesele było udane? Ja nie wiem… ale wystarczy zobaczyć zdjęcia, aby stwierdzić co tam się działo…!
Chętnie to powtórzę a Wy?
MUA: Delfina Kopcińska
Dekoracje: Weselana
Zespół: Sepupulebubu

wesele rustykalne wesele rustykalne rustykalne wesele rustykalne wesele

Komentarz

Widać tutaj dużo luzu i dobrej energii. Dzięki temu można obejrzeć z zaciekawieniem “od deski do deski”. Dobre repo!

Mi się niesamowicie podobają wesela w klimacie typowo regionalnym! Piękne zdjęcia i nie mogłam napatrzeć się na suknię ślubną Panny Młodej!

Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZAMKNIJ MENU