MARTA & MARIUSZ | PLENER ŚLUBNY NA WYSPIE RUGIA

Co wybrać?!?! Plener ślubny na wyspie Rugia czy może plener ślubny na wyspie Bornholm? Zdecydowały jednak względy logistyczne oraz czasowe, ponieważ mieliśmy tylko 1 dzień a na Bornholm trzeba było wybrać się promem.

Na sesji narzeczeńskiej była pochmurno/deszczowa pogoda. Na ślubie w maju było ciepło, ale również pochmurnie. Tradycją więc musiało być, że na plenerze Marty & Mariusza będzie pochmurno z dodatkiem lekkiego deszczu. Na szczęście było już ciepło w porównaniu do marcowej sesji więc mogliśmy szaleć i szaleć w wyjątkowym miejscu jakim jest Rugia w północnych Niemczech.

Zapraszam do oglądania !

 MUA: Karolina Kuklińska
Wianek: Zielona Moda – Ania Kubiak

plener ślubny na wyspie rugia plener ślubny na wyspie rugia plener ślubny na wyspie rugia plener ślubny na wyspie rugia plener ślubny na wyspie rugia plener ślubny na wyspie rugia plener ślubny na wyspie rugia plener ślubny na wyspie rugia plener ślubny na wyspie rugia plener ślubny na wyspie rugia plener ślubny na wyspie rugia plener ślubny na wyspie rugia plener ślubny na wyspie rugia plener ślubny na wyspie rugia plener ślubny na wyspie rugia plener ślubny na wyspie rugia plener ślubny rugia plener ślubny rugia plener ślubny rugia plener ślubny rugia plener ślubny rugia plener ślubny rugia plener ślubny rugia plener ślubny rugia plener ślubny rugia plener ślubny rugia plener ślubny rugia plener ślubny rugia plener ślubny rugia plener ślubny rugia plener ślubny rugia plener ślubny rugia plener ślubny rugia plener ślubny rugia plener ślubny rugia plener ślubny rugia plener ślubny rugia plener ślubny rugia plener ślubny rugia plener ślubny rugia plener ślubny rugia plener ślubny rugia plener ślubny rugia plener ślubny rugia plener ślubny rugia plener ślubny rugia plener ślubny rugia plener ślubny rugia plener ślubny na wyspie rugia plener ślubny na wyspie rugia plener ślubny na wyspie rugia plener ślubny na wyspie rugia plener ślubny na wyspie rugia plener ślubny na wyspie rugia plener ślubny na wyspie rugia plener ślubny na wyspie rugia plener ślubny na wyspie rugia plener ślubny na wyspie rugia plener ślubny na wyspie rugia plener ślubny na wyspie rugia

Jeżeli chcesz zobaczyć inną sesję na wyspie Rugia kliknij —>Tu