MENU

MONIKA & OSKAR | ZIMOWA SESJA NARZECZEŃSKA

Zimowa Sesja narzeczeńska? Wyjście do knajpy, pubu? A może pójść na zwykły, romantyczny spacer ze znajomymi? W ogóle jak niebanalnie spędzić walentynki? Dobra zagadka !

To pytanie dręczyło Nas od początku lutego. Nie mogliśmy znaleźć odpowiedniego pomysłu. Znudziły Nam się pluszowe misie, seanse w kinach lub kolacje w restauracjach. Nie wpadlibyśmy na ten pomysł, gdyby nie to, że kilka dni wcześniej oglądaliśmy zdjęcia Łukasza z sesji narzeczeńskiej. Niby jeszcze nie jesteśmy zaręczeni, ale dlaczego by nie pójść na sesję dla par? Pomysł aktywnego spędzenia tego dnia obojgu Nam przypadł do gustu. Po wręcz ekspresowej konsultacji z Łukaszem, okazało się, że klamka zapadła. Idziemy 14 na zdjęcia plenerowe.

Ale w co ja się ubiorę? Jak to się powinno robić? Przecież nigdy nie uczestniczyliśmy w czymś takim. Jako, że ani ja, ani Oskar nie mieliśmy żadnego doświadczenia w tej sferze, poszliśmy na spotkanie z Łukaszem zestresowani jak przed maturą. Próbował Nas rozluźnić podczas spotkania przed sesją, zagadywał i rozśmieszał. Ale to było na nic. Dopiero jak zrobiliśmy kilka pierwszych zdjęć wszystko z Nas spłynęło.

Stres i wstyd poszły w odstawkę. Zaczęliśmy się bawić tą magiczną chwilą. Nie zwracaliśmy uwagi na to, że Łukasz skacze wokół Nas z aparatem. Poza tym dopisała Nam pogoda, o to też się martwiliśmy. W końcu to połowa lutego, co zrobimy jak będzie padał deszcz, niebo będzie czarne, a my będziemy mokrzy już przy pierwszym ujęciu? Na szczęście słońce świeciło najpiękniej jak potrafiło i z pełnym przekonaniem mogę uznać, że to był najpiękniejszy dzień tej zimy, Nasz dzień.

Sami widzicie, że można inaczej spędzić ten dzień niż tylko klasycznie ! Ja dziękuje Wam za mile spędzony czas oraz, że wytrzymaliście ze mną te kilka godzin bez żadnego „ale”.

Nie przynudzam dłużej – zapraszam do oglądania !

 walentynkowa sesja narzeczeńska walentynkowa sesja narzeczeńska walentynkowa sesja narzeczeńska walentynkowa sesja narzeczeńska walentynkowa sesja narzeczeńska walentynkowa sesja narzeczeńska zakochani zakochani zakochani zakochani zakochani fotograf szczecin fotograf szczecin fotograf szczecin fotograf szczecin fotograf szczecin fotograf szczecin sesja przedślubna szczecinsesja przedślubna szczecinsesja przedślubna szczecinsesja przedślubna szczecin wały chrobrego szczecinzimowa sesja narzeczeńska wały chrobrego szczecin

Chcesz zobaczyć zimowa sesja narzeczeńska, ale z inną parą? Kliknij —> Tu

Komentarz

No Łukasz, światełko i klimat sztooos!!

Bardzo, bardzo, ale to bardzo fajnie 🙂

Kapitalne! Super! Mega mi się podoba!

Cudownie uchwycone światło 🙂

Piekne swiatlo, fajne kadry, az ma sie ochote wyjsc na dwor nawet w te zimniejsze dni!

Jest klimat, jest swiatlo, byl Popi w akcji 🙂

Bardzo dobre kadry i idealny czas na robienie dobrych ujęć 🙂

Piękne! Naturalne, miłe! 🙂

Lód + słońce = <3
Inspirująca sesja. Zazdroszczę 🙂

Ciepły i intymny klimat. Historia z mocnymi kadrami, którą dobrze się ogląda. Poezja 🙂

Bardzo ładnie światło zagrało 🙂

Lekko i treściwie! 🙂

wszytko ułożyło się perfecto: piękna para, boskie światło i Mr fotografiko petarda!

Piękna sesja , śliczne światło i świetne uchwycone momenty! Widać, że fotograf ma bardzo dobre oko 🙂

Dodaj Komentarz

ZAMKNIJ MENU