Ania & Olek – Gościniec Nad Iną

Koniec maja, upalny dzień, wspaniała para w pięknym miejscu. Ania & Olek, bo o nich mowa wybrali jedno z niewielu miejsc na mapie naszego regionu, gdzie można zrobić ślub w stylu rustykalnym/boho – mianowicie Gościniec nad Iną.

 Ale zanim doszło do tego ślubu… Ania & Olek krótko, ale treściwie opowiedzieli o sobie oraz jak doszło do ślubu.

Przed ślubem byliśmy ze sobą 8 lat, ale gdy o tym rozmawiamy to Olek zazwyczaj zwraca uwagę, że 4 lata to związek na odległość Szczecin – Kraków, więc należałoby to liczyć jakoś inaczej, w domyśle znacznie krócej. Jakkolwiek by nie liczyć, okres częstych podróży “Przemyślaninem” mamy już na szczęście dawno za sobą, po studiach zamieszkaliśmy razem w Szczecinie i coraz szybciej dojrzewaliśmy do myśli o ślubie. Dość dobrze ze sobą współpracujemy – a także nauczyliśmy się kiedy oddawać stery drugiej osobie. Ania od początku przygotowań miała dość konkretną wizję tego, jak ślub i wesele mają wyglądać, a najmądrzejsze co mogłem zrobić to pozwolić jej tę wizję realizować. I była to moja druga najlepsza – zaraz po oświadczynach, dotychczasowa decyzja w życiu. Dlatego nie ma co ukrywać, że zarówno całokształt wesela jak i jego poszczególne elementy powstały pod czujnym kierownictwem Ani.

Jak wyszło? Przekonajcie się sami !

Suknia: Madonna
Garnitur: Bytom
Kwiaty & Dekoracje: Esy Floresy
Muzyka: Monika Petryczko
MakeUp: Magdalena Łowkiet
Sala: Gościniec Nad Iną

Gościniec Nad Iną Gościniec Nad Iną Gościniec Nad Iną Gościniec Nad InąGościniec Nad InąGościniec Nad Iną gosciniec nad ina gosciniec nad ina gosciniec nad ina

6 notes + Add comment
 • Piotrek S

  on 20 czerwca 2017  23:42

  Co reportaż to progres! Widać, że ciężko pracujesz więc kibicuję i cieszę oko zdjęciami :)

 • Tomek

  on 1 września 2017  08:54

  Bardzo fajna ceremonia, świetna relacja foto. Bardzo ciekawa katedra w której był ślub, wygląda na zabytkową.

 • Kamil

  on 20 października 2017  15:20

  Reportaż jak zwykle na mega dobrym poziomie. Brawo!