ANIA & OLEK | GOŚCINIEC NAD INĄ

Koniec maja, upalny dzień, wspaniała para w pięknym miejscu. Ania & Olek, bo o nich mowa wybrali jedno z niewielu miejsc na mapie naszego regionu, gdzie można zrobić ślub w stylu rustykalnym/boho – mianowicie Gościniec nad Iną.

 Ale zanim doszło do tego ślubu… Ania & Olek krótko, ale treściwie opowiedzieli o sobie oraz jak doszło do ślubu.

Przed ślubem byliśmy ze sobą 8 lat, ale gdy o tym rozmawiamy to Olek zazwyczaj zwraca uwagę, że 4 lata to związek na odległość Szczecin – Kraków, więc należałoby to liczyć jakoś inaczej, w domyśle znacznie krócej. Jakkolwiek by nie liczyć, okres częstych podróży “Przemyślaninem” mamy już na szczęście dawno za sobą, po studiach zamieszkaliśmy razem w Szczecinie i coraz szybciej dojrzewaliśmy do myśli o ślubie.

Dość dobrze ze sobą współpracujemy – a także nauczyliśmy się kiedy oddawać stery drugiej osobie. Ania od początku przygotowań miała dość konkretną wizję tego, jak ślub i wesele mają wyglądać, a najmądrzejsze co mogłem zrobić to pozwolić jej tę wizję realizować. I była to moja druga najlepsza – zaraz po oświadczynach, dotychczasowa decyzja w życiu. Dlatego nie ma co ukrywać, że zarówno całokształt wesela jak i jego poszczególne elementy powstały pod czujnym kierownictwem Ani.

Jak wyszło? Przekonajcie się sami !

Suknia: Madonna
Garnitur: Bytom
Kwiaty & Dekoracje: Esy Floresy
Muzyka: Monika Petryczko
MakeUp: Magdalena Łowkiet
Sala: Gościniec Nad Iną

Gościniec Nad Iną Gościniec Nad Iną Gościniec Nad Iną Gościniec Nad InąGościniec Nad InąGościniec Nad Iną gosciniec nad ina gosciniec nad ina gosciniec nad ina

Jeżeli chcesz zobaczyć inny ślub o tematyce rustykalnej kliknij —-> Tu