MENU

 EWELINA & PAWEŁ | DWOREK HETMAŃSKI

Dworek Hetmański w Koszewku to był mój ostatni przystanek ślubny w 2016 roku. Ślub Eweliny i Pawła od początku wywoływał we mnie sporo pozytywnych emocji. Dlaczego? Od samego początku złapaliśmy bardzo dobry kontakt i wszystko nam się idealnie układało, ale… Na tym ślubie była również ze mną żona, dlatego też miałem wyzwanie jakim jest praca w duecie. Zanim zdradzę trochę szczegółów ślubu przeczytajcie jak doszło do ślubu oraz naszego spotkania.

“Jak to się stało, że powiedzieliśmy sobie sakramentalne Tak?

Poznaliśmy się w liceum i wychodzi na to, że już wtedy przypadliśmy sobie do gustu. Zaraz po szkole jednak doszliśmy do wniosku , że najlepiej by nam było razem! I tak też się stało! Możemy śmiało powiedzieć, że jesteśmy swoim dopełnieniem! On spontaniczny, ona wyciszona i lubiąca sobie wszystko zaplanować. Po dwóch latach On postanowił się oświadczyć, co dla niektórych było to za krótkim okresem bycia w związku, lecz obydwoje wiedzieli, że jedno bez drugiego żyć nie może! Dla niej oświadczyny były początkiem planowania ślubu, a dla niego początkiem niewyobrażalnych wyzwań z tym związanych! Ostatecznie Ona ogarnęła całe wesele.

Po całym tygodniu poszukiwania nie byle jakiego fotografa, „znaleźliśmy” Łukasza. Tak naprawdę Ona znalazła ! Wniebowzięta gdy zobaczyła blog pana Popielarza, od razu do niego napisała. Pan Młody niestety zniechęcił się po przeglądaniu dwóch pierwszych stron internetowych ogłoszeń, ale ona były wytrwała i znalazła idealnego fotografa na ten dzień. Przystojny, szarmancki i bezpośredni. Ale i tak nie dorównywał Panu Młodemu. Młodzi od razu podpisali umowę i od tej pory byli w stałym kontakcie z fotografem.

W dniu ślubu towarzyszył od początku wszystkim stres. Szczególnie Młodym… cieszyli się, że jest ktoś kto panuje nad całą sytuacją i komu mogą zaufać! Na naszym weselu pracowali pierwszy raz w „duecie”, czyli Łukasz i jego żona Kasia. Trzeba przyznać, że w bardzo zgranym duecie! Młodzi wiedzieli, że Państwo Popielarz są z nimi aby uwiecznić ten wspaniały dla nich dzień, a z drugiej strony czuli się w ich towarzystwie tak swobodnie jak w towarzystwie rodziny i przyjaciół.

Po weselu Oboje nie mogli doczekać się zdjęć, Ona zadręczała Łukasza o pojedyncze migawki i widząc je, jeszcze bardziej nie mogła doczekać się całego reportażu. Całość przeszła Ich oczekiwania! Zdjęcia były cudowne! Pokazały wszystkie najważniejsze momenty z całego dnia, nawet te o których Młodzi nie mieli zielonego pojęcia. Każde zdjęcie przepełnione było emocjami towarzyszącymi wszystkim w tym ważnym dniu. Gdybyśmy mieli wybierać raz jeszcze, wybralibyśmy tak samo ! “

Co ja mogę dopisać do tej historii Eweliny i Pawła? Po prostu zobaczcie ich historię 🙂

Suknia: Anna Kara
Garnitur: Lancerto
Zespół: Elegancki
Dekoracje & bukiet: Pracownia kreatywna by Ola Bloch
MakeUp: Dermoclub

dworek hetmański dworek hetmański dworek hetmański dworek hetmański dworek hetmański dworek hetmański dworek hetmański dworek hetmański wesele koszewko wesele koszewko wesele koszewko wesele koszewko wesele koszewko wesele koszewko wesele koszewko wesele koszewko wesele koszewko wesele koszewko wesele koszewko wesele koszewko wesele koszewko fotograf stargard fotograf stargard fotograf stargard fotograf stargard fotograf stargard fotograf stargard fotograf stargard fotograf stargard fotograf stargard fotograf stargard fotograf stargard fotograf stargard wesele stargard wesele stargard wesele stargardwesele stargard wesele stargard wesele stargardwesele stargard jezioro miedwie jezioro miedwie jezioro miedwie jezioro miedwie jezioro miedwie jezioro miedwie jezioro miedwie jezioro miedwie jezioro miedwie zespół elegancki zespół elegancki zespół elegancki pierwszy taniec pierwszy taniec pierwszy taniec pierwszy taniec pierwszy taniec pierwszy taniec pierwszy taniec pierwszy taniec sala weselna koszewko sala weselna koszewko sala weselna koszewko sala weselna koszewko sala weselna koszewko sala weselna koszewko sala weselna koszewko sala weselna koszewko sala weselna koszewko fotograf stargard fotograf stargard fotograf stargard zespół elegancki fotograf stargard fotograf stargard fotograf stargard fotograf stargard fotograf stargard fotograf ślubny stargard fotograf ślubny stargard fotograf ślubny stargard fotograf ślubny stargard fotograf ślubny stargard fotograf ślubny stargard fotograf ślubny stargard fotograf ślubny stargard fotograf ślubny stargard kościół koszewko kościół koszewko kościół koszewko kościół koszewko kościół koszewko kościół koszewko kościół koszewko kościół koszewko kościół koszewko fotograf ślubny szczecin fotograf ślubny szczecin fotograf ślubny szczecin fotograf ślubny szczecin fotograf ślubny szczecin suknia anna kara suknia anna kara suknia anna kara suknia anna karazespół elegancki zespół elegancki zespół elegancki zespół elegancki zespół elegancki zespół elegancki

Komentarz

Fajny reportaż, oglada się się bardzo przyjemnie, zresztą tak jak wszystkie inne 😉

Świetnie pokazana impreza!

Bardzo mocny i spójny materiał. Miło oko zawiesić 😉

Bardzo fajne klatki, przyjemnie się ogląda 🙂

Reportersko piękny materiał. Mnóstwo świetnych kadrów! Kawał świetnej pracy.

Moge je oglądać bez końca!!! ❤ big love

Piękny reportaż, bardzo dużo wieloplanów które skutecznie skróciły materiał nic na tym nie tracąc a tylko dodały mega powera. Brawo Łukasz <3 !

Świetny materiał! Gesty, pełen energii, ale też zabawnych momentów, które zapadają w pamięć! Bardzo się podoba!

Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZAMKNIJ MENU