MENU

ASIA & KAROL | SESJA NARZECZEŃSKA | DOLINA KOŚCIELISKA

Dolina Kościeliska oraz okolice Zakopanego to jedno z 3 miejsc Polsce, gdzie często jadę na odpoczynek lub sesję zdjęciową.

Był to już trzeci wyjazd do Zakopanego w ciągu 3 tygodni, ale tym razem połączony z sesją, warsztatami oraz odpoczynkiem. Jeszcze jak przyjechaliśmy po kilkunastogodzinnej podróży mieliśmy idealną pogodę. A co było wieczorem? Zaczęło mocno padać oraz była gęsta mgła a następnego dnia mieliśmy robić sesję z Joanna & Karolem. Dzień później na szczęście już nie padało, nie było również aż takiej mgły a było zdecydowanie cieplej.

Cieszyłem się jak dziecko bo taką pogodę w górach bardzo lubię. Robi się wtedy trochę nastrojowo a natura robi “pokaz’ swojej siły. Wybraliśmy się do Doliny Kościeliskiej, ponieważ chodzenie po Tatrach kiedy jest ślisko jest zdecydowanie niebezpieczne. Jak tylko zobaczyłem krajobraz, jaki mam przed sobą wiedziałem, że będzie to udana sesja a pogoda nie powinna nam popsuć tej sesji chociaż jak to w górach – zmienia się ona dynamicznie Asia & Karol nie patrząc co robi natura zajęli się sobą a ja wraz z moją narzeczoną wspólnie fotografowaliśmy.

My lubimy to miejsce, ten klimat, Joannę & Karola oraz tą sesję… a Wy?

fotograf zakopane fotograf zakopane fotograf zakopane fotograf zakopane fotograf zakopane dolina koscieliska dolina koscieliska dolina koscieliska dolina koscieliska dolina koscieliska dolina koscieliska tatry tatry tatry tatry tatry tatry tatry sesja narzeczenska zakopane sesja narzeczenska zakopane sesja narzeczenska zakopane sesja narzeczenska zakopane sesja narzeczenska zakopane sesja narzeczenska zakopane sesja narzeczenska zakopane dolina chocholowska dolina chocholowska dolina chocholowska dolina chocholowska dolina chocholowska dolina kościeliska dolina chocholowskaJeżeli chcesz zobaczyć inną sesję w górach kliknij —>Tu

Komentarz

Super. Świetne w odbiorze i super się ogląda 🙂

Przeglądam i szukam inspiracji – trafiłem tu
Świetne kadry. Super zdjęcia – potrafisz wyciągnąć z ludzi uczucia. Nic sztucznego fajnie bo naturalne

Super. Fajne kolory i super miejscówka 🙂

Super klimat i kadry ! Aż chce się więcej 🙂

Martyna Kołakowska

Śliczna Asia i cudowny klimat zdjęć.

Super klimat. Tajemniczo, magicznie i lekko. Do tego fantastycznie dobrana muzyka. Bardzo mi się podoba.

Super klimat, aż chce się oglądać w nieskończoność 😉

Świetna realizacja! Gratuluję talentu. Gratuluję przekazania intymności. Życzę dalszych sukcesów 🙂

wow! really nice work. greetings from germany.

Niesamowity klimat! I bardzo ciekawa kolorystyka 🙂

Z każdym materiałem czarujesz coraz bardziej 🙂

Idealne miejsce i czas oraz super para. Czego chcieć więcej 🙂

Bardzo klimatyczna sesja dla narzeczonych:) Kawał dobrej roboty 🙂

Dodaj Komentarz

ZAMKNIJ MENU