Agata & Damian – Sesja Narzeczeńska

fotograf katowice

Kolejna sesja narzeczeńska, kolejna podróż – tym razem Śląsk czyli Katowice.

Pogoda w tym regionie jak listopadzie, mimo że był lipiec… Dlaczego? Bo było tak chłodno szaroburo i ponuro z padającym deszczem oraz wiejącym mocno wiatrem, ale zarazem tak zielono jak na wiosnę. W tych okolicznościach przyrody było mi dane fotografować moją przyjaciółkę oraz jej męża z tych rejonów – Agatę i Damiana. Nie byłoby w tym nic szczególnego, gdyby nie to, że Agata jest również fotografem ślubnym. Robi “nawet nawet” ładne zdjęcie ( oczywiście żartuje – robi rewelacyjne sesje oraz reportaże ślubne). Czy to wyzwanie fotografowanie drugiego fotografa? Absolutnie nie, ponieważ to należało do przyjemność. Nawet zapomniałem, kto jest po drugiej stronie obiektywu a to tylko utwierdziło mnie w moich przekonaniach, że fotografom robi się łatwiej sesję.

Na samej sesji Agata i Damian nie byli sami – dołączył do nich ich fantastyczny pies Samoyed – Loki. Nigdy wcześniej nie słyszałem o tej rasie psów. Jak przyjechałem do nich do domu to Loki pierwsze co mnie przywitał, ale ale… niestety dzień wcześniej miał smutną przygodę z innym psem. Miał małą ranę na pyszczku – widać było, że mu bardzo przeszkadzała, ale i tak nadal był tak przemiłym a zaraz i energicznym psem. Ma sesji…Komary gryzły, gałęzie kuły a Loki był lekko nie posłuszny a i tak wszyscy dali rade bez wyjątku dlatego dziękuje Wam, że mogłem być w wami przez kilka dni !

Mógłbym tak opowiadać i opowiadać, ale chyba już brak mi słów, by opisać to nasze spotkanie jakże przyjemne po innych stronach barykady. Dlatego też zapraszam Was do oglądania, a kto chce zobaczyć prace Agaty, tego zapraszam na jej fanpage: Kwiecień Studio.
A tu jeszcze kilka słów od Agaty & Damiana <3

Nic nie cieszy mnie tak jak zdjęcia, nawet kiedy jestem po tej „niewłaściwej” stronie obiektywu. Trudno jest opisać to uczucie ciepełka na sercu kiedy przegląda się je po raz pierwszy.

Łukasz Popielarz Fotografia – jesteś mistrz! Ta sesja to jedna z najcenniejszych rzeczy dla nas. Dziękujemy !!!

fotograf-katowice fotograf-katowice fotograf-katowice fotograf-katowice katowicki-spodek katowicki-spodek katowicki-spodek katowicki-spodek sesja-slubna-katowice sesja-slubna-katowice sesja-slubna-katowice sesja-slubna-katowice sesja-slubna-katowice sesja narzeczeńska katowice sesja-narzeczenska-katowice sesja narzeczeńska katowice sesja-narzeczenska-katowice sesja-narzeczenska-katowice sesja-narzeczenska-katowicesesja narzeczeńska katowice sesja narzeczeńska katowice sala-weselna-katowice sala-weselna-katowice sala-weselna-katowice sala-weselna-katowice sala-weselna-katowice nikiszowiec-katowice nikiszowiec-katowice nikiszowiec-katowice nikiszowiec-katowice nikiszowiec-katowice slask-katowice slask-katowice slask-katowice slask-katowice slask-katowice slask-katowice

 

5 notes + Add comment
 • Petronela

  on 11 grudnia 2016  19:10

  Cudowna zieleń... i to światło <3
  Piękne emocje i klimat! Dobra robota

 • Gosia

  on 11 grudnia 2016  22:07

  Zakochałam się w tych zdjęciach. Sama z chęcią wzięłabym udział w takiej sesji. Gratuluję talentu.
  Ach, no i piosenka cudowna! Moim zdaniem idealnie pasuje do fotografii.

 • Piotr Pasiak

  on 12 grudnia 2016  19:39

  Super foty - w pełni oddają wzajemną miłość tej szalonej dwójki - pffu trójki :-)

 • Barbara

  on 20 grudnia 2016  10:33

  Piękne, klimatyczne zdjęcia. Cudo!!